Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki volt 8-10 évea gyerekkel...

Aki volt 8-10 évea gyerekkel kineziológusnál megírná a tapasztalait?

Figyelt kérdés
Nem sokára megyünk a 8 éves gyerekemmel egy fajta stressz oldásra. Én se voltam sose és fogalmam sincs hogy mi fog tórténni. Azonnali változás e vagy az is idő,kb minden érdekel
dec. 19. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Majd mesélj, ha voltatok, engem is érdekelne!
dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs nekem se tapasztalatom, de értelmes szakember (bármilyen szakember) úgy kezdi, hogy elmondja, mit csinál, mi várható, egyáltalán mi az. Ha mégsem, akkor kérdezz.

Ha a gyereked ezen stresszel, akkor mondd neki, hogy te sem tudod, de ne féljen, mert ott leszel te is, és nem engeded, hogy bántsák.

dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
A kineziológia egy orbitális baromság, kb hokuszpokusz. Ha a gyereked stresszel, vidd pszichológushoz.
dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképp vigyétek el tenyérjóshoz is, az majd megmondja mit kell tenni a stressz ellen.
dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Előző kettő, légyszi, ha rákosok leszek, menjetek el a babonás akadémikus orvosokhoz mérgező kemoterápiára, vagy sugárkezelésre, amitől okos módon kihullik a hajatok! A teljes szervezetet holisztikusan elemző, és a sok ezer éves gyógynövény kúrákkal is foglalkozó természetgyógyászok és komplementer alternatív szakorvosok munkáján meg továbbra se gondolkozzatok el, mert még a végén, ti szegénykék, okosabbak lesztek és egészségesebbek...



Utána vegyetek fel maszkot, mert babonából marhára "megvéd a vírusoktól"! Lehetőleg jó sok "vakcinával", amiről még az oltáspárti Szlávik jános virológus is megmondta: genetikai emberkísérlet (meg hogy az emberkísérletre "szükség van" őszerinte) - tévében mondta, saját magát arccal névvel felvállalva OLTÁSPÁRTI virológus, dr Szlávik!! Nem oltásellenző mondta, hanem oltáspárti virológus, hogy emberkísérlet a vakcina!



Aztán nézzetek utána a VAERS USAbeli adatbázisban a kowwid oltáskárosultak számának -hoyg pusztán az USA 250 milliós lakosságából miylen sok a kowid-oltáskárosult-, ahova csak kb a 1% -ot merészelték bejelenteni a diktaktúra és megféleméítés miatt, és ezt az 1%-os arányt hivatalosan is elismerik!...

Iszonyú számadatok, más vakcinák sok év alatt se okoztak ennyi kárt, mint a kowwid vakcinák.... És ha ezt beszoroznátok százzal, ami már reálisabb érték.... magasságos....



És ebben hisz a sok babonás, a természetgyógyászatot ok nélkül, alap nélkül utáló ember, a kineziológiához mit se értő,


babonás, a mellékhatásokat okozó mérgeket (alias gyógyszeripar) bizniszét támogatók...



Babonásabb az orvoslás ma, mint a középkorban...



De hogy építő válaszom legyen:


mielőtt megítéltek valamit, olvassatok utána! Így pl a kineziológiának. Megköszönném.


A hozzátok hasonló kötözködőkből van épp elég, ideje kigyógyulnotok ebből.

dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5!


Szíves tájékoztatásodra közlöm, voltam anno kineziológusnál. Hónapok óta tartó folyamatos fejfájás miatt konkrétan mindenhol jártam akkoriban, úgy voltam vele, kiprobalok mindent, ennél rosszabb nem lehet. Nos, ülj le és kapaszkodj: a kineziológus szerint a fejfájásom oka az volt, hogy úgy érzem, anyám nem szeret. A kezelese ennek pedig az kellett volna hogy legyen, hogy ébredés után és alvás előtt százszor elmondom magamnak hangosan, hogy "szeret anyu, csak nem tudja kimutatni". Hat elég sok olyan dolog van, volt és lesz is az életemben, amiben nem vagyok biztos, de anyám szeretete sosem volt kérdés, mindig éreztette és ki is mutatta.


A vakcinák, ahogy minden egyes gyógyszer egyik utolsó lépése az embereken való tesztelés, ezt minden picit is értelmesebb felnőtt ember tudja. A termeszetgyogyaszatnak amúgy van valami tudományos alapja, szöges ellentétben a kineziológiaval, homeopátiával vagy az acces bars-al.


Ha beteg leszek, orvoshoz megyek. Ő nem 1,5 évig tanult, hanem minimum 6 évig, évezredes tapasztalatokra és valos kutatásokra építve a tudását. Gyógyszert igen ritkán szedek, nálam egy 12 darabos paracetamol is kitart kb 2 évig.


Ezzel itt amúgy egyet ertek: "De hogy építő válaszom legyen:



mielőtt megítéltek valamit, olvassatok utána! Így pl a kineziológiának. Megköszönném."

Ez esetben ugyanis gyorsan kihalna az a hokuszpokusz iparág, ezert aztan teged idezlek ujfent, hiszen igy lesz igazsag a mondandodban:"A hozzátok hasonló kötözködőkből van épp elég, ideje kigyógyulnotok ebből."

dec. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 (07:19) : kamu amit írsz, a kinezilológusok

NEM csinálnak ilyet.


Ismét a kineziológia (amúgy alaptalan) lejáratása volt a célod, csakhogy átlátszóan teszed...



Az áltudományos akadémikus orvosokat nem tilos felkeresnek, tedd azt, ha jónak látod, tele van a világ akadémikus jozefmengelékkel.


Tisztelet a kivételnek (pl mentősök, fogorvoslás és sebészet egy része reális).


A többi akadémikus orvosi ág meg katasztrófa: tünetekezelő és függést okozó mérgekkel, "gyógy"szerekkel, injekciókkal dolgoznak), és semmit nem tudnak a testi-lelki összefüggésekről, kivéve a kb 10%-uk, de ők az alternatív, természetes gyógymódokra is nyitottak, pl akupunktúra, gyógynövények, kineziológia, homeopátia (ami utóbbi NEM placebo, mivel állatokon is működik, nem csak embereken).



Olvass utána, mi a kineziológia.


Ha meg csalóhoz kerültél, aki kineziológusnak hazudta önmagát, az nem a kineziológusok hiábája, hanem a tied. Legyél körültekintőbb, ha javasolhatom.



Voltam már kineziológusnál, kiváló munkát végzett.



Számos weboldalon ovlashatsz hiteles infót, persze a hivatalosan igyekeznek a valós módszerek lejáratni, ami pl a gyógyszeripari maffia egyik célja, az aljas bizniszük csúcson tartása okán.



Kineziológia lényegéről pár hiteles sor (ez pl egy hiteles oldal, de linkelhettem volna más hiteles oldalt is) :


[link]



"MIT CSINÁL A KINEZIOLÓGUS?


A megoldásra váró probléma meghatározása után a kineziológus speciális technikát – izomtesztelést – használ arra, hogy visszajelzést kapjon a tudat – tudatalatti – test szintjéről.

Az izomtesztelés alapja, hogy bármely stressz, negatív gondolat változást idéz elő a testben, tehát az izmokban, az izomtónusban is, ezt érzékeli a tesztelő.

A test és az agy fogantatásunk pillanatától elraktároz minden eseményt, attól függetlenül, hogy ezekre emlékszünk-e tudatosan, vagy sem.

A kineziológiai munka során a feladat az, hogy az adott témával kapcsolatban a tudatalattiban lévő információkat a felszínre hozzuk, ezáltal lehetővé válik a kapcsolódó negatív érzelmek oldása. Mindig az a cél, hogy a negatív stresszeket a lehető legkíméletesebb módon távolítsuk el a testből és az elméből."



Hallotál már Freud-ról és Jung-ról, a pszichológia tudományának atyjairól? Épp ideje. Ők is a tudatalattiról értekeztek.


Na de, tudom, sokan a pszichológiát is ál-tudománynak hiszik... Még mindig itt tartanak eygesek... Érdekes, többek között a reklámpszichológia kiválóan máködik - csak éppen azt sajnos rossz célra, agymosásra alakalmazzák... De működni az is működik!

dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

"MIT CSINÁL A KINEZIOLÓGUS?



A megoldásra váró probléma meghatározása után a kineziológus speciális technikát – izomtesztelést – használ arra, hogy visszajelzést kapjon a tudat – tudatalatti – test szintjéről."



Ez konkrétan úgy történt, hogy ki kellett nyújtanom a karom, ő beszélt -a világgal van bajom, a családommal van bajom, anyámmal van bajom, stb.- közben a karomat érintgette és amikor szerinte az megmozdult, azzal a dologgal volt q probléma. Google első találat, videó a szerinted tudományos izomtesztelesrol: [link]


Freud meg Jung pszichiáter volt, a tudatalattit egyre mélyülő beszélgetésekkel hozták felszínre.

dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Sokat nem tudtam meg hogy zajlik az egész. Gyermekem nem szerette volna ha benn vagyok.

A végén elmondták h írasra oldottak és 6 éves korából van neki egy stressz faktor a korai isjolai kezdés végett.

Az h a problémák megszünnek az idővel kiderül

jan. 15. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi!
jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!