Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rágókát vegyek az auti...

Milyen rágókát vegyek az auti gyerekemnek,amit nem rág szét darabokra?

Figyelt kérdés

Már a múltkor kutyajátékot vettem, azt a félkemény gumit, nehogy a fogának baja legyen. De azt is apró darabokra rágja. Ez így nem maradhat,mert felszippanthatja,balesetveszélyes. Ha nincs semmi nála,akkor a ruháját rágja. Azt ugye nem olcsó pótolni,szóval alternatívát kerestem. A lányom 7 éves, és most elsős. Az iskolában nincs gond vele. És pont ez a gond. Ott maszkol,otthon meg jön ki a stressz. Ideig-óráig működik a figyelemelterelés. De azt sem lehet a végtelenségig.

Pszichológus most nem foglalkozik vele. Az előző "visszaadta" 1.5 év után, hogy nem tud vele mit kezdeni.

7 éves Asperger szindrómás kislány. Nagyon okos, próbál alkalmazkodni. Csak nagyon nehéz.


dec. 19. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonban van ilyen kézerősítő gumi. Kétlem, hogy azt szét tudja rágni.
dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy hosszútávon tudom,hogy nem ez a megoldás, hogy rágókát veszek neki.


Majd ezt is el fogja hagyni,mint minden fura szokását,pár hét-hónap után, és talál ki újat. Mindig ez van.


De rövid távon egyszerűen muszáj valahogy ezt megoldani. Megoldanom,mert persze senkihez nem tudok fordulni ez ügyben. Úgyhogy amíg lesz más megoldás, addig marad a rágóka...úgyis fogzik...

dec. 19. 22:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megvan a megoldás. Ezt kérdezted.

#1

dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt most találtam... nem tudom,ezek milyen minőségűek. De lehet megpróbálom.

dec. 19. 22:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Varrhatsz neki egy rongyit azon ruhák anyagából, amit szétrágott. Abból is lerághat fecniket, de szerintem nem különösebben fulladásveszélyes.
dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5!


Hát...nem bíznám rá...inkább legyen olyan anyag,ami nem darabolódik. Ha lehet.

dec. 19. 22:27
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, amik a honlapon vannak,milyen minőségűek. Mert ha a kutyarágókát szétrágja,akkor lehet azt is szétrágná. Ki tudja. És eg kis 5cm-es cucc 6-8ezer Ft.


Lehet egyet kipróbálunk. Aztán meglátjuk.

dec. 19. 22:29
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, amit én írtam, atombiztos. És tök olcsó. De te tudod.

#1

dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Megnézem majd azt is.
dec. 20. 05:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Amazonon keress ra: "autism chew toys for adults" . Ezek erősebbek, mert felnőttnek készültek, de nem fog bele törni a foga, mint pl az első által javasoltba.


Első, az ötlet maga jó, de ami nem rágási célra készült, azt nem is szabad arra használni.

dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!