Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babapóráz/hátizsák, használod?...

Babapóráz/hátizsák, használod? Mikor, hányszor, mióta?

Figyelt kérdés

dec. 23. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Van kezem, fogom az övét. Pórázon gyereket sétáltatni szerintem nem normális dolog.
dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Szintén...

Póráton a kutyát sétáltatom. A gyereknek a kezét fogom.

dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
soha nem használtam fogtam kezét ,hs kellet akkor olyan szorosan hogy nem tudta sehogy kihuzni a kezét.
dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
A bölcsis hátizsákban volt póráz. Még nem használtam, de mondjuk egy karácsonyi vásárban vagy majálison a tömegben rátenném, szóljon mindenki amit akar. 2.5 éves, kocsiban, ölben már nem marad meg, szorongatni meg nem szorongatnám 2 órán át a kezét. Míg az úton átmegyünk, ok, de órákon át inkább ez, minthogy eltűnjön a tömegben.
dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy mi ez a hajcihő a hám körül. Inkább ráadom, minthogy kirántsa magát a kezemből. Jó, tudom, a tiétek nem, soha. Nyugaton egyre népszerűbb. Szóval amúgy hám, nem póráz, ezt csak a vérmamik nevezték át.
dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Volt több ilyen hátizsákunk ezzel a funkcióval, kisfiam mai napig viseli az egyiket, az az ovis hátizsákja, de végül soha nem használtuk a póráz funkciót, nem volt rá szükség.

A lányom autista, miatta vettünk először ilyet, de kicsiként jött szépen kézen fogva. Mikor nagyobb volt (~5), párszor ránk hozta a frászt, de akkor már eleve nem volt a mérete a cucc.

A kicsi meg teljesen nt gyerek, sose tépte ki a kezét, mindig időben megállt.

dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha lenne gyerekem, én rátenném. Attól még megfognám a kezét, de azért biztos, ami biztos.
dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én olyan táskát vettem, amihez van póráz, de egyik gyereknél sem használtam soha. Azt hittem, szükség lesz rá, de tévedtem.
dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nem kutya. Eddig még sose fordult elő, hogy ne tudtam volna megfogni őket, így ezután se tervezem.
dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem,mindig megértette szépen,nem volt rá szükség. Ha lenne bármilyen sérültsége vagy bármi,ami miatt ez nem működött volna,akkor minden szó nélkül.
dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!