Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyereknél mi okozhat...

2,5 éves gyereknél mi okozhat 1 napos magas lázat?

Figyelt kérdés

Minden szinte csettinteste mindenfele elozmeny nelkul tortent.

(Hőt fenekbe mertem , levonva -0,5°C ! )


Reggel 39 fokos lazzal ebredt

Flamborin cseppet kapott,laztalan lett,4 ora mulva 38,6 ismet flamborint kapott

1 ora mulva visszamertem mar 39,2 volt a hoje

Adtam neki nurofen kupot igy ment le neki 38,9 re

Hutofurdo sajnos sokat nem segitett

Tehat lazasan tettem le...egesz ejszaka nezegettem,hajnali 3 kor meg mindig forro volt ! Ennek ellenere szepen aludt nem akartam piszkalni

Reggel 6 kor ra neztem es teljesen laztalan lett....azota eltelt tobb mint 2 het teljesen rendbe van


Mi lehetett ez az 1 napos magas laz?!


En es parom nem voltunk betegek !


A lazon kivul kisfiamnak sem volt semmi baja


dec. 27. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fog kiderülni.
dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen random vírus.
dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne mérd már a fenekében a hőt... Babánál is gáz, nem egy kisgyereket ezzel vegzálni. Meg kúp helyett inkább szirup, 3 hónapos kortól adható a szirup. Ha a keserű Flamborint beveszi, a szirupot egyesen imádni fogja. Főleg a kúphoz képest... Lehet ibuprofen (Panactiv = Algoflex Baby = Nurofen szirup, ez a három teljesen ugyan az a hatóanyag, csak az áruk más), paracetamol is lehet, (ebből a Benuron szirupot ajánlom, majdnem dupla hatóanyag a Panadol sziruphoz képest, ennek ellenére jóval olcsóbb, mert nem reklámozzák).


Vírus okoz hirtelen magas lázat, igazából bármilyen lehetett.

dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fenekbe merest erzem jelenleg meg a tuti biztosnak!


Szirupot nem fogadja el

A flamborint SE ! fecskendovel a szajaba spriccelem hogy ne tudja kikopni.

A kis mennyisege miatt konnyu

dec. 28. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Azért adtad neki, mert rosszul érezte magát? Ha nem, akkor felesleges terrorizálni a méregetéssel meg lázcsillapítóval. A lázat akkor kell csillapítani, ha a gyerek közérzete rossz és ez indokolja. A lázcsillapító egy gyógyszer, terheli a vesét, a májat, mellékhatása lehet. Ennek ellenére nyomják bele a gyerekbe az emberek, ha kell hanem, holott a legkisebbek sokszor akkor is vidáman bontják le a lakást, ha 39 fokos lázuk van, fel sem veszik. Hagyd, hadd dolgozzon az immunrendszere. Látod, éjjel is méregetted, de minek? Tök jól aludt, nem lett semmi baja, reggelre el is múlt.

Bármilyen vírustól lehet, a szervezete megküzdött vele és lenyomta, anélkül, hogy bármi más tünete lett volna.

dec. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon nagyon gáz ez a fenékbe lázmérőzés.nem a kőkorszakban vagyunk már.Ha a hóna alá teszed a digitális lázmérőt az is pontosan fogja mutatni a lázát nem is tudom ki találta ki ezt a fenékbe hőmérőzést de undorító és kegyetlen.már a gondolatától is rosszul vagyok.
jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!