Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralás gyerekkel vagy...

Nyaralás gyerekkel vagy nélküle? Le lehet küzdeni az utazásból adódó rosszullétet?

Figyelt kérdés

Adódott egy szuper lehetőség amivel eltudnánk jutni nyaralni, barátainkkal.

A gond az, hogy az 5 évesem nem bírja az utazást. Talán gyógyszerrel valahogy kibírná, de nem nagyon utazgatunk tehát nem tudom hogy viselné. A másik problémám, hogy valószínűleg magamra lennék utalva, mert a férjem nem valami jó apa. Tudom ez nem jó így, de egyelőre ez van.

Nagyon jól esne a pihenés, de nem szeretném a kislányunkat kihagyni ebből mert kár lenne ilyen lehetőséget kihagyni.


jan. 29. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy 18 órás repülő út, 4 oras autózás vagyb26 óra buszozás.... Ha apuka amúgy se csinalnsemmit, nagy változás nem lenne akkor sem,a otthon maradtok
jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha a barátaitoknak nincs gyereke, akkor nélküle. Ha elviszitek, akkor te vigyázol a gyerekre állandóan, ők meg nyaralnak, kikapcsolódnak. Ott fogsz ülni este egyedül a szálláson, vigyázol a gyerekre amíg alszik, a többiek meg programoznak. Délelőtt ők alszanak, te meg mész a gyerekkel valahova stb.
jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

A gond az, hogy az 5 évesem nem bírja az utazást. Talán gyógyszerrel valahogy kibírná, de nem nagyon utazgatunk tehát nem tudom hogy viselné.


Ha nem utazgattok,honnan tudod,hogy nem bírja az utazást?

Nem mindegy milyen hosszú út,vagy mivel mentek .ha repülővel és még sosem repült akkor simán lehet,hogy nem lenne rosszul,nem tudhatod .

jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
En sem ertem, irod nem birja az utazast, a mondat vege pedig, hogy nem is utazgattok. Sajat magadnak mondasz ellent. Igy nem lehet tanacsot adni.
jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
7-8 órás autóút lenne és rosszul van az autóban és buszon is.
jan. 29. 11:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy tényleg nem nagyon utazgatunk. Évente 2x megyünk kb 1,5 órás autóútra és legtöbbször rosszul van.
jan. 29. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

5 éves gyerekre még nem vigyázott más, csak te?

Másik utazási mód nem megoldható?

Gyógyszerrel már próbáltátok és hatott vagy sem?

jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Menj a férjed nélkül, vigyázzon ő a gyerekre, az nem lepasszolás. Ha gyerekkel mentek, akkor csak a p...férjed szórakozik és a gyereknek is rossz.

7-8 óra autóút egy óra sincs repülővel, ha megy arra. Azt próbálnám utazási beteg gyerekkel.

jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd itthon, gondoloma nagyszülök vigyáztak már rá hébe hóba.

Neked is jár egy kis pihenés🙂

jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Én nem hagynám itthon a gyerekeimet, nem tudnám jól érezni magam nélkülük.
jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!