Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesem azt mondja fáj a...

3 évesem azt mondja fáj a feje. Mikor kell ezt komolyan venni és elvinni kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Másfél hét alatt most mondja 2x a kisfiam hogy fáj a feje.

De közbe játszik, jó kedve van, eszik jól,iszik.

Mikor vigyem orvoshoz?



jan. 30. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy gyereknek rendszeresn fáj a feje, akkor nem várok vele hetekig.
jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg nem jó valami, csak nem tudja megfogalmazni konkrétan. Lehet, hogy nem olyan fájdalom, amire felnőttként gondolsz, lehet, hogy kicsit kótyagos pár pillanatra, és csak így tudja mondani, mi nem oké. Vidd el, baj nem lehet belőle.
jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Kerek időpontot orvoshoz.

Egyébként ez pár másodperc, míg mondja, utána mintha semmi baja nem lenne.

jan. 30. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi front jön meg megy, manapság így a téli időkben, nem csodálom.
jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr 2x mondta, én elvinném. Esetleg próbáld megkérdezni pontosan hol és hogy fáj neki, hogy mondaná el.
jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mikor kérdeztem csak annyit mondott hogy egy kicsit fáj, és játszik is tovább.

Ha gond lenne akkor kedvetlen lenne nem?

Egyébként ma délután nekem is fáj a fejem, nekem biztos a front...

De egy kis gyerek is meg érezheti a frontot?

jan. 30. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell kedvetlennek lennie, ez föleg a felnöttekre jellemzö.

Másrészt pl lehet a szemével/látásával gond, az csak rövidebb ideig okoz problémát.

jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gondoljunk előbb valami egyszerűbbre: nem ivott eleget. Figyelj rá hogy elegendőt igyon, és ha akkor nem jelzi, akkor csak ennyi. Ha azután is , én max akkor vinném.
jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem már igaz nagyobb a gyerekem 5éves de kisebb korában is szólt ha fájt a feje általában fáradtság vagy az idő lehetett a ludas nála. De olyan is volt hogy tudtam hogy csak gyógyszert szeretne (hallotta tölünk hogy fáj a fejünk és vettünk be gyógyszert után neki is "fájt") ezért én mindig azzal kezdem hogy adok neki egy kis kanál hígítót szörpöt (olyan ízű majdnem mint a gyógyszere) és ha erre "elmúlik"nem adok gyógyszert neki mert akkor valószínűleg nem fájt neki. Ha fáj neki nurofent adok neki 5ml használni is szokott.
jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. Nekem gyerekként sokszor fájt anyukám elvitt és kiderült migrénem van. Azóta is "èlvezem". Persze simán lehet, hogy csak azért fájt neki mert keveset ivott, vagy fáradt stb. De jobb, ha megnézik szerintem.
jan. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!