Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy 8 éves kislány napi szinten látja az apját meztelenül?

Figyelt kérdés

A párom nem egy szégyenlős típusú. Engem viszont zavar, hogy a 8 éves lánya előtt képes meztelenül sétálni. Nem zavarja, ha előtte kell öltözni, vetkőzni. Még zuhanyzás során is nyitott ajtónál van, és a lánya rendszerint ott álldogál az ajtó előtt.


Tudom, nem kell tabuként kezelni az emberi testet. Csak nekem szokatlan ez az egész.


Nektek mi a véleményetek erről?



jan. 30. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez van hozzá szokva neki természetes.
jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút normális. Ameddig nem zavarja a lányt az is marad.
jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
74%

Téged zavar, hogy őket nem zavarja?


Miért kellene mindenkinek szenvednie a te komplexusaidtól?

jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
35%

Aki szerint ezzel nincsen semmi baj, az normális?

Miért kellene egy kislánynak az apját egy szál f...ban látnia?

jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
86%

4-es


Itt nem arról van szó, hogy apuka meztelenül tévézik egész nap. Öltözködésről, zuhanyzásról volt szó.

jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
81%
Amíg őt nem zavarja, eddig szerintem oké. Én is így nőttem fel. Az egész család (anyám, apám, tesóm) ezt csinálta és teljesen normális és természetes volt nekem.
jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Az apám is sokáig így volt, aztán hiába szokott le rópa az emlék megmaradt és azóta is okádnom kell

jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem rossz hatással lehet. Kérdezd meg a párodat, hogy neki ez meddig elfogadható dolog. Manapság egy 8 éves már majdnem kiskamasznak számít. A lány tizenéves korában is ilyen nyitott lenne vajon?
jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
40%

4 vagyok.

Nem értem miért nem lehet csukott ajtónál zuhanyozni

Nekem is van egy 10 éves lányom, és szerencsére a férjem e szorult annyi kultúra,hogy becsukja a fürdőszoba ajtaját ha zuhanyzik.

jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
74%
Aki szerint ez káros, az írja már le, hogy pontosan milyen kár is származik belőle.
jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!