Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek állandóan...

Van itt olyan akinek állandóan beteg a bölcsis gyereke?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdte, november óta állandóan beteg gyakorlatilag. November óta 3 hetet járt összesen bölcsibe...egyre nehezebb megoldani pedig van nagyszülői segítség.


Jelenleg is épp otthon van, most gyógyult meg az arcüreggyulladásból, azt 2,5 hét volt kikezelni. De előre gyomor görcsom van hogy hétfőn megy megint és 1 hét után kezdhetjük elölről az egészet. Meg ha 1 hét elég lenne hogy rendesen meggyógyuljon de legalább 2 hét kell hozzá hogy rendesen gyógyuljon meg, mert őt nem tudom orrfolyással vinni mert pikk pakk besurusodik neki és onnantol megint begyullad az arcra és kezdődik...nagyon elegem van már. :(


Fül orr gégész most írja fel a bronco vaxomot neki de az is 3-4 hónap mire hat, plusz én már abban se bízom. Kapja a berest, kapta a vitamin lekvárt minden xart már de semmi nem ér semmit. C D vitamin is alap mindennap... változatosan eszik mindent. Megint ezvan


febr. 1. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bölcsis,hanem ovis a delikvens, szeptembertől lesz egy bölcsis is.Ez sajnos teljesen természetes.A legtöbb gyerek mikor közösségbe kerül, akkor ilyen.Így tanul,érik az immunrendszere.Fokozatosan jobb lesz a helyzet,de szerintem ebben az évben erre számíts.Az ovisom decemberben 2 napot volt oviban,most januárban ment 2 és fél hetet egyhuzamban,most megint itthon van másfél hete.
febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Off,de én szerintem ha ugyanígy leszek munkanélküli leszek.:( Sőt szerintem erre kár visszamennem dolgozni, nálunk sajnos nem tolerálják,rokon meg nincs. Azért nem lesz értelme,hogy elküldjenek.


Kérdező, még saját magamról nem tudok,de ami csoportba benne vagyok ott oviba is folyamatosan betegek,sajnos a gyerekek. Két hetente minimum. :( Így erősödik az immunrendszere.

febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

3 gyermekünk van. 9-6-3 évesek. Annyit betegek,hogy vissza sem tudok menni dolgozni. Tegnap jöttem haza a kórházból a legkisebbel.

A nagy bárányhimlős, a 2 kisebb meg haza hozta a hányásos hasmenést 🥴

febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
2-es.Ezért kell olyan helyről menni szülni,ahol ezt meg tudod oldani vagy home office-al, vagy tolerálják a táppénzt.Sajnos más nincs,még az a jó,ha csak otthon kell lenni velük,nem a kórházban.Nameg az apjukkal lehet felváltva csinálni a dolgokat, esetleg fizetett segítséget felvenni,ha rokon nincs,bár betegen nemigen vallalják a gyerekeket.
febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért kell olyan helyről menni szülni,ahol ezt meg tudod oldani"


Ez nagyon jól hangzik, a probléma az, hogy nincs annyi ilyen munkahely, amennyi gyereket vállalni akaró munkahely.

febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

🤣🤣 ugye most viccelsz?


Meséld ezt kérlek a péknek, vagy mint nekem bolti eladónak..


Nem mindenki irodista..

febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
5,erről nem az tehet,aki meg tudja oldani.Lehet azért találni ilyen helyeket,keresni kell.Meg mondom,kell keresni fizetett segítséget,mert még akkor is jobban jössz ki, mintha nem dolgoznál.
febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6-os,én sem irodista vagyok,de tolerálják a táppénzt.
febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ősztől tavaszig nonstop betegek a 3 gyerekem.


Egy munkahely sem tolerálja.

febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az baj,ha nonstop,az is,ha végképp egyedül kell megoldani.Azt írtam,hogy az apa minimum be kell hogy segítsen, illetve van olyan hely,ahol ha kényelmetlenebb a munkaidő,vagy kevesebb a pénz, akkor is toleránsabbak a táppénzzel.Tudom,hogy mindenki a legjobb helyet akarja,de valahol kell a kompromisszum.Erre írtam,hogy olyan helyről kell elmenni szülni,ahol megoldható.Én is előbb váltottam,nekem sem a legjobb ez a hely,nem is innen akarok nyugdíjba menni(már ha lesz még olyan),de legalább ki nem rúgnak ezért.Ez átmeneti,1-3 év.Ezt akkor kellemetlenebb munkahelyen kell kibékülni Illetve még mindig ott a fizetett segítség.Ha a fizu felé elmegy rá,az is jobb,mintha nincs munkahelyed.
febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!