Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vérképpel egybekötött vizelet...

Vérképpel egybekötött vizelet vizsgálatnál kisgyereknél fontos, hogy reggeli első vizelet legyen? Hogyan lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés

Kisfiam még nem szobatiszta. Jövő héten menni kell vele vérvételre, és vinni kell vizeletet.

Csak elfelejtettem megkérdezni, hogy milyet, meg mikorit?

Van vizelet gyűjtő zacsink, de azt ha este felteszem, az reggelre tuti nem lesz jó. Ha reggel felteszem ébredés után, van rá esély, hogy sikerül elcsípni egy pisit? Vagy valami praktika, hogy ilyen kicsi gyereknél hogy lehet megoldani?

20 hónapos a delikvens. :)


febr. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
NEm kell elsö vizelet, az csak terheseknél a hormonszint miatt javasolt
febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itatni,utána kicsomagolni kicsit, a "hidegtől" pisilni fog. A nephrológián mindig ezt csinálták a lányommal.
febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megfigyeltem a fiamnál, hogy mindig pisil, mikor töltöm a kádba a vizet. Úgyhogy felragasztottam a zacsit, odaállítottam a gyereket, megnyitottam a csapot, és nemsokára hallottam is a csorgást. Utána beraktam a hűtőbe az eredményt (nekünk azt nézték csak, hogy nincs-e vesegyulladása).


Előtte próbáltam rápelenkázva a zacsira simán hagyni játszani, de akkor nem a zacsiba ment a pisi, gondolom ha bele is ment, kinyomódott ahogy ráült.

febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba mindig 6 körül feltettünk egy zacsit reggel.
febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!