Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyerekeitek milyen...

Óvodás gyerekeitek milyen zenéket szeretnek?

Figyelt kérdés

febr. 3. 13:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%
Nekem van két hatéves kistestvérem és például az Iszkiri nevű együttest nagyon szeretik.
febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

5 éves a fiam.

Brand nyul, kalap jakab. De azon kívül Tiesto, kárpátia, illetve most korda reptere is a toplistán van.

febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Beton hofi, Krúbi
febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

A hat éves fiam a viking/skandináv zenét szereti. De mindenevő az egész család, úgyhogy hallgatnak ők is komolyzenét, musicalt, rockot...

Kifejezetten gyerekzenét nem nagyon hallgatnak.

febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Madonna, MJ, Queen....
febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

4 éves lesz nem sokára.

Halász Judit, Kovácsovics Fruzsi, Tintanyúl, Gryllus Vilmos és a klasszikus gyerekdalos válogatások a Spotify-on. Én azt gondolom, hogy jó ha a szülő a saját ízlését megismerteti a gyerekkel, de a gyereknek meg szüksége van korosztályának megfelelő zenére, szövegre. Tetszhet neki egy-egy Krúbi, Betonhofi bármi, de érteni nem fogja. A mienk is hallgat Anna and the Barbiest vagy Twenty one Pilotsot, de azért a saját korosztályának szólót sokkal jobban szereti. Plusz az egy másfajta élmény a gyereknek amikor én csatlakozom az ő zenéjéhez, mint amikor ő a miénkhez. Meg tök nagy élmény neki mikor a saját korosztályával visszük koncertre.

febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Szereti a gyerekdalokat persze, Gryllus vagy karácsonyi dalok.


De teljesen kiszámíthatatlan amúgy. Volt, hogy hagyományosabb rockzenét hallgattam, de nem szereti, viszont odavan Kate Bushért. Ma meg John Coltrane-tól a My Favourite Thingsre táncolt.

febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Elég betyáros Kowalsky rajongó lett, de azért jópár öreg gyöngyszem is bejön neki, jól megfér Mr Oizoval a Beastie Boys vagy Gigi D'Agostinoval Leo Moracchioli.
febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
5 éves, kislány. A gyerekdalokat szeret: Kicsi Gesztenye Klub, Molnár Orsi és ehhez hasonlók. Igazából kedvenc számai vannak, nem kedvenc előadói. Szereti még a Disney mesék dalait is.
febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Elég sokfélét szeret, de azért alapvetően a "bulizene" az a gyerekzenék szoktak lenni. Apacuka, Alma együttes eléggé mennek, Kalap Jakabot valamiért nem szereti annyira (szerintem pedig tök ugyanolyan). A férjem valamiért megmutatja neki tiktokról az ilyen fülbemászó dallamokat is, szóval néha hallgatunk most már német (wo, wo, wo), illetve spanyol (chiki chiki-chaka chaka) gyerekdalokat is :D De mikor, milyen hangulata van, szereti pl a Heavysaurust is, meg alvós zenének Skald-ot kér mindig a kocsiban (viking folk? talán? fogalmam sincs, milyen stílust képvisel). Egy időben kedvence volt a "Ki ez a lány" fantasztikus dallam, vicces volt, amikor a kis cérnahangján elkezdte énekelgetni, azt nem tudom, hol hallhatta amúgy :D A pocakban Sabatont hallgattunk nagyon sokat, és babaként eléggé rázta az ír kocsmametálra is (Dropkick Murphys pl), de az mostanában eléggé kikopott, nem az ő kérésére. Egyedül amit nagyon nem szeret és amiért mindig ránk szól, hogy inkább ne hallgassuk, azok a rapzenék, amiknek se dallama, se ritmusa, és kb csak azért hallgatjuk, hogy megtudjuk, mit hallgat a mai fiatalság :D

3,5 éves.

febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!