Inhalálás hogyan?

Figyelt kérdés
Van inhalátorunk, orvos javaslatának megfelelően használjuk. 5éves a lányom már, és nem akarja tűrni. Tépi le magáról és ordít. Lett próbálva közbe mesenézés, olvasás de ezek felejtősek voltak, a gép zajától nem lehet jól hallani. Plüssel játszás is volt, de amint bekapcsolom már szedné le.
febr. 17. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen már igazán megérthetné. Nincs valami baja?
febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

5 éves.

Közlöd vele hogy vagy ez vagy rosszabbul lesz és akár kórházba is kerülhet

A lányaimnak mindig elmondtam ha a saját hülyeségük ( pl Gyógyszer nem bevétel) miatt kerülnek kórházba nem fogok velük befeküdni.

Persze befeküdnék de így legalább belátják hogy be kell venni

febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Itt ami hiányzik az a határozott szülői fellépés, amihez a gyereket öt évesként kezeled és nem babaként. Ennyi idős gyerek megérti, hogy miért kell ez. Ha nem, akkor valami baj van vele.
febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekembl is az jutott eszembem hogy ha 5 évesen ennyire rosszul viselim ott valami egyéb probléma is lehet.

De ha baja van, mondjuk szenzoros és a hangos zajokat nem tűri, akkor pláne nem is értem miért kínozzátok ezzel a hangos masinával? Vegyetek egy másik készüléket, ami halkabb. A mienk egy kis kézi készülék, alig van hangja, simán lehet mellette tv-t nézni, és rendesen porlaszt ez is.

febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Öt évesen én már nem folyamodtam trükkökhöz. Nem szerette, de nem is kívánságműsor. Ebből nem tudok engedni, mert ez a gyógyuláshoz kell. Nem hat meg a hiszti. Hiszen nem is kell csinálni semmit, csak lélegezni.

Mi a gumi részt nem használjuk, hanem szépen oda kell fognia az arcához.

febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!