Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek 2 éves kisgyereket...

Elvinnétek 2 éves kisgyereket esküvőre?

Figyelt kérdés

Április végén esküvőre vagyunk hivatalosak, lassan el kellene dönteni, hogy visszük-e a kisfiukat is, aki 2 éves. Viszonylag közeli rokonról van szó, állítólag lesz több kisgyerek, úgyhogy azt mondták nyugodtan vihetjük, ha szeretnénk. Nem tudjuk eldönteni mi lenne a jobb megoldás, ha anyukámnál alszik aznap vagy ha visszük magunkkal.


Tőlünk kb 1,5 órára lesz az esküvő, egy kisebb szállodában, úgyhogy a szállás a helyszínen adott. Délután kezdődik, úgyhogy jó esetben a kisfiam már túl lenne addigra a délutáni alvásán. A vacsin maradnánk, aztán elvinnénk aludni, és ha jól aludna, lehet még a bulira is vissza tudnánk menni kicsit (bébiőrrel persze és csak ha tényleg pár perc csak a szoba). A kérdés hogy mennyire bírná a szertartást és a vacsit a kisfiam. Alapvetően egy nyugodt típusú, barátságos kisgyerek, de ebben a korban azért bármi megzavarhatja őket.


Ti elvinnétek egy ekkora kisgyereket egy esküvőre? Voltatok már esetleg hasonló

korúval?


febr. 19. 12:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Én a saját 2 évesemet biztos nem vittem volna, de vannak olyan gyerekek, akiket leraknak és ott maradnak, ha olyan lenne, simán.
febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem oda valo. Ti is mulatni mentek, nem rettegni. Egy eskuvon egy kisgyerek borzaszto, nem erti, nem tud alkalmazkodni, szerintem kar eroltetni, passzoljatok le anyadnak. Hogy a tancolok meg a reszegek kozott szaladgaljon, annak nem sok ertelme van.
febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Azt az opciót hogy a gyerek alszik a szobában és ott hagyom tuti nem vállalnám be...hogy a viharba???

Ja 2 perc alatt is oda érnék akkor sem!

Akkor menjen anyuka is és maradjon ott vele a szobájában ha annyira vinni akarjátok.

febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ő még annyira úgyse élvezni, ha otthon hagyjátok ti legalább csaphattok egy görbe estét :)
febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád vállalja és a gyerek is szívesen van vele akkor nélküle menjetek.

Ti sokkal jobban fogtok szórakozni

febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy vinném el, ha amúgy lenne, aki vigyázzon rá. Minek?


Azért, hogy végig izgulni kelljen, bírja-e, nem pöróg-e fel és kezd rosszalkodni, aztán már 9-kor menjünk aludni, mikor a lagzi hajnalig tart?


Nekem most lesz 3 éves a fiam, 1,5 éves korában voltunk lagzin, nem vittük, hanem elmentünk és jól éreztük magunkat, nem a gyereket kellett hajkurászni, hanem jót táncoltunk, beszélgettünk, ittunk a barátokkal, aztán 1-ig tudtunk így legalább maradni.


A párt is megtisztelném azzal, hogy ha van megoldás, akkor nem lépnék le már vacsi után.

febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő. Az unokahugi a mi esküvőnkön hajnali 3-ig ropta, majd elaludt 2 összetolt széken. A másfél évesemet annó elvittük a szertartásra, majd anyukám hazavitte magával, amíg mi buliztunk. Egy másik lagziban a 3 évesem maradhatott a bulin is egy darabig, és anyuék este 10-kor jöttek érte, amikor már kezdett kidőlni.

Aztán persze van olyan gyerek is, akit jobb teljesen otthonhagyni. :)))

febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha van aki vigyáz rá és szeret is vele lenni, biztos nem vinném. Legalább kicsit el tudnánk engedni magunkat, kiengedni a gőzt. Nem mindig van ilyenre lehetőség - legalábbis nálunk.
febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos volt a kislányom , mikor esküvőre mentünk vele, a sogoromek hazasodtak, ott volt az egész család, így nem volt ki vigyázzon rá.

Egész délután, kora este jól elvolt, de alvasidoben felmentunk a szobába és én ott maradtam vele, lefeküdtem én is, eszembe sem lett volna bebiorrel sem ott hagyni.

A helyetekben én a nagyszulokre hagynám, főleg ha szeret ott lenne, neki is jobb és ti is tudtok bulizni egy jót.

febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A férjem és az anyósom győzköd nagyon, hogy vigyük, mert milyen cuki lesz, amúgy is jó kisgyerek, jól el lesz, együtt megoldjuk az estét. Tulajdonképpen egyetértek velük, biztos aranyos lenne ott a többi kisgyerekkel, én is sajnálnám otthon hagyni, de lehet igazatok van, és jobb helye lenne anyukámnál aznap, nem zavarnánk össze az ő napirendjét sem.
febr. 19. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!