Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek óvodába jár a gyereke,...

Akinek óvodába jár a gyereke, milyen gyakran szokott megbetegedni? Szerintetek hány a még “elfogadható” alkalom ?

Figyelt kérdés

febr. 25. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Havonta van valami mostanában.
febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Középsős gyerekem idén 1 alkalommal tudott 2 hetet folyamatosan járni. Most 1 hét ovi után újra itthon, már két hete :(

Doki szerint ez még belefér az átlagba

febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsoportos a lányom, idáig 2 hét volt a maximum, amit bírt, most ment 4 hetet, de most beteg lett. Hozzáteszem, hogy bölcsis volt, szóval nem most kezdte a közösségbe járást. Oviban azt mondták, ez az átlag, nem kirívó.
febr. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek 1 iskolás 2 ovis. Folyamatosan. Itthon vannak 1-2 hetet, mennek 1 hetet, utána megint betegek.

Örök körforgás

febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve a környezetemet, kb iskoláig tök normális hogy többet vannak otthon mint intézményben. Persze vérmérséklet kérdése is, mert sokan belökik az első láztalan napon is már, azok a gyerekek látszólag kevesebbet betegek...
febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tavaly kiscsoportban összesen 3x 1-2 napot volt beteg. Semmi extra, köhögés orrfolyás. Lázas nem is volt pl.


Ezzel szemben idén...

Ovit váltottunk, most középsős.

Októberben kezdte, 3hetet volt otthon. Mononukleózis. (12napig volt lázas egyhuzamban)

Novemberben köhögés, orrfolyás lázzal, 2 hét kiesett.

Decemberben elhúzódó hamnenéses-hányós vírus. Szintén 2 hét.

Január, skarlát, 2hét otthon, majd 2 nap ovi után lepkehímlő.

Február, Tüszős mandulagyulladás, ez volt a legcefetebb betegsége, 2 hét otthon, majd 3 nap után most otthon van ismét hasmenés-hányással

febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a 6-osnál. Eddig 1-2 napos hiányzással megúsztuk, de a mostani évben mindig van valami. December eleje óta 2 hetet ment (azt sem egyben), hol hányás-hasmenés, hol nátha, aztán megy 2 napot és megint hányás-hasmenés. Nektek hogy tolerálja ezt a munkáltató és hogy bírjátok táppénzzel? Nekünk már elfogytak a táppénzes napok és még 2 hónap van a születésnapjáig. Pedig volt már úgy is itthon, hogy saját magamra kértem táppénzt.
febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7!


6os vagyok.

Nekem annyiból volt "szerencsém", hogy nov.20.-án kezdtem dolgozni. Viszont onnan próbaidő...

Férjemmel és anyámmal oldottuk mi meg. Anyám is és férjem is vállalkozó, ők jobban ki tudták venni a részüket.

Én 1-2 napokra tudtam csak otthon maradni vele. De így is hallgattam, hogy jó lenne, ha nem lennénk ennyit betegek. Mondtam a főnökömnek, hogy oké, majd mondom a gyereknek :D

febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Elvileg évente 6 megbetegedés az átlag Novák Hunor szerint kisiskolás korig.
febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gyerekfüggő.

A fiam és a lányom ugyanabba az oviba jártak (vagyis a lányom most jár oda, a nagy már iskolás) és mindketten 1 évet voltak bölcsisek előtte. A fiam még kiscsoportban is többet volt otthon, mint oviban. A lányom szeptember óta 3 napot volt beteg. Ő már bölcsiből is csak kb. kéthavonta hiányzott egy hetet, sokkal szívósabb, mint a bátyja.

febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!