Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legó duplót szeretnék a...

Legó duplót szeretnék a gyerekeknek karácsonyra, de milyet?

Figyelt kérdés
Annyi félét lehet kapni, hogy nem tudom melyik lenne jó. A gyerekek 3,5 és 1 évesek. Akinek esetleg van tapasztalata, megírná, hogy melyikkel játszanak el szívesen?
2010. okt. 25. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyi pénted van rá...Nekünk nagy farmosat kaptak nemrég szülinapra (egyszerre van a szülinapjuk 3 éves a kisfiú, 1 éves a kislány) A fiam már történeteket játszik velük, a kislány az egyenlőre csak az állatokkal ismerkedik, pakolászik ki be (életkorának megfelelően:))

A fiamnak még postása, betonkeverője, kukásautója van. Nagyon szereti őket.

Karácsonyra tűzoltó autót vagy állomást néztem ki (az is vagy 8ezerft...csak az autó :// ) méregdrágák, de legalább nem törik darabokra 2 hét alatt...

2010. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pénZED akart lenni...
2010. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kisnita ***** válasza:
A kisfiam 1. szülinapjára egy tűzoltó autót kapott tűzoltó bácsival. Nem tudom, hogy mennyibe került mert ajándékba kapta a nagyszülőktől, de biztos nem volt olcsó. Egyáltalán nem érdekli őt sőt némelyik darab olyan kicsi, hogy el is vettem tőle nehogy lenyelje. Most karácsonyra valami nagyobb építő kockát szeretnének neki venni talán már tudna vele mit kezdeni mert 17 hónapos lesz karácsonykor. A farmos szerintem is jó ötlet ha másra nem legalább az állatokkal ismerkedni jó lesz.
2010. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, imádnak legózni. De azt tapasztaltam, hogy a kész figuráknál sokkal jobban szeretik a kockákat, mert abból mindent lehet csinálni. A figurákkal szinte egyáltalán nem is játszanak.
2010. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Én is azon gondolkoztam, hogy valami építőkockásat veszek nekik. Láttam olyat, ahol az egyik építőelemnek kerekei voltak, abból esetleg csinálhatnak nagyobb autót stb. Csak egy példa volt. Igazából nem ismerem ezeket a legókat, nem volt még nekünk. De abból is több fajta van, nem? Az állatos figurák egyébként passzolnak az építőkockással? Remélem értitek mire gondolok?

Várom további tapasztalataitokat. Köszi!

2010. okt. 25. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, minden lego duplo kompatibilis egymással. Szerintem a legjobb, ha egyelőre sima vödröset veszel, 106 db-os azt hiszem, abból azt építenek, amit akarnak. Hozzá valamilyen autós esetleg. Nekünk is van, most a Verdás a menő, azzal sokat játszik, meg megkapta, a nagy Kőfejtőt, na abban van, mixer autó, markoló, daru, kockák, a nagy vödrössel kombinálva már egész jókat lehet építeni (én is imádok vele játszani) :)

nemsokára szülinapja lesz, valószínüleg Toy Storysat kap, most nagyon oda van érte...

2 éves

2010. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kislányom második születésnapjára ehhez nagyon hasonlót kapott ( [link] akkor volt 10 hónapos a kisfiam. Mind a kettőnek ez a favorit azóta (eltelt már 3 hónap). Jó mert több félét építhetnek belőle, nem annyira kötött, mint a kész figurás fajta. Persze neked már idősebb a nagyobbik, lehet, hogy ő már beleéli magát a figurák életébe...
2010. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérdezhetek még valamit? Az alaplap, mire jó?
2010. okt. 25. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:

az első vagyok :) ebből is látszik mennyire különbözőek a gyerekek :) Nálunk pl. az építkezős nem jött be...nem igazán van türelme felépíteni belőle mondjuk házat vagy bármit, mert addigra megunja :)

Az 1 évesem meg nem épít még legóból semmit...van akinek igen???

Amúgy az alaplap arra jó hogy arra lehet építkezni, ez is jó drága 2000 ft a sima zöld és akkor az még igen kicsi alap...

2010. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, arra megy az építkezés...a nagy dobozosokhoz adnak. Nekünk van 3 nagy, 3 kicsi alaplap, de kevésnek bizonyul....

Előzőnek: 1 évesen, áááááááá, örültem, ha a karikákat rászenvedte a rúdra...:D

kb., 2-3 hónapja megy intenzíven az építkezés, tudatosan garázs, ház stb., 22 hónapos a fiam.

Kérdező nagyobb gyerkőce tuti imádni fogja, a kicsi meg majd rombolja...:)

2010. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!