Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek kapott vaspótlást a...

Akinek kapott vaspótlást a gyermeke, honnan vettétek észre, hogy vashiányos? (Vérvételből azt tudom, de tünetileg)

Figyelt kérdés
márc. 4. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl: sápadt, fáradékony, aluszékony, beteges, ideges, kékes a szeme alja.
márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Gyenge, fáradékony, játszótérre nem akart menni mert nem bírt játszani, nem bírt futni, sétálni. Nem volt étvágya.
márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyton beteg volt, sápadt volt az ajka. Amióta rendbe jött, piros az ajka, még akkor is, amikor beteg.
márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az én fiamnak speciel semmi ilyemi nem volt. Étvágya nem volt, enni keveset evett. Mióta szedi a vasat, kb.1 hónapja, azóta most kezd jobb lenni az étvágya.
márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es akkor honnan tudtad, hogy gond van? Köszi
márc. 4. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehonnan. Gyerekorvost váltottunk, és beszélgettünk. Akkor mondtam, hogy rossz evő gyerek, de mindig is az volt.

Kérdezte, hogy mindig ilyen hófehér bőrű volt? Mondom igen. (Kék szem, világos haj, fehér bőr. )

De a doki mondta, hogy nem baj, azért csináltassunk egy vérvételt. Ki is derült, hogy 0 a vasa a gyereknek.

márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Előző, és tényleg kiderült. Nálunk ugyanez volt. Vért vettek, megnézték és tényleg! Alig hittem el, de mivel a fehér köpenynek tekintélye van előttem, vakon elhittem neki. Olyannyira, hogy az orvos még érvelni is elfelejtett, annyira magabiztos volt. Az orvos magabiztossága megnyugtatott engem, így nálunk is egyértelműen kiderült, vitán felül, hogy vashiány van a mi esetünkben is. Aki még megnézte a mikroszkóp alatt és mást állapított meg, az sarlatán és összeesküvés hívő, ez biztos, így felesleges szakmai érveket ütköztetnie a másik orvossal. A másik orvos, aki megállapította a vashiányt, ugyanis ugyanúgy vélekedik, mint a tévéorvosok és a tévéprédikátorok.


Szerintem a mikroszkóp sokat számít, főképpen az, hogyan értelmezik, és hogy igazat mondanak-e. De a kedvenc orvosom igazat mond, meg tudom állapítani, mivel én nem vagyok orvos, viszont bízom őbenne. Lehet, hogy a bizalom nem elég, de legalább gondoltam és mondtam valamit én is. Remélem, hasznosak voltak a válaszaink a kérdező számára. Ha nem voltak elég hasznosak a válaszaink, akkor elnézést.

márc. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!