Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a majdnem 6...

Normális, hogy a majdnem 6 éves fiam ennyit maszturbál?

Figyelt kérdés

Két hónap múlva 6 éves lesz.

Az utóbbi pár hónapban kezdte a maszturbálást, a földön húzogatja magát fel-le..

De egy nap kb 20x..

Elkezdek neki mesét olvasni es közben többször a földön fetreng.

Oviban is csinálja alvasidoben.

Próbálunk vele beszélni erről, hogy természetes dolog, de ezt a saját szobájában, egyedül, oviban nem illik stb.

Mikortól jelent ez valami problémát?


márc. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Már most is probléma, 6 évesek nem szoktak így viselkedni. Ha felfedezik az ovistársak, később sulistársak, nagyon kellemetlen helyzetbe fog kerülni, éveken át ezen fognak rugózni.
márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem probléma maga az, hogy csinálja, de meg kellene értenie, hogy a szobájában csinálja, mert ez magánügy.
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Az nem baj, hogy csinálja.

Az már baj, hogy társaságban teszi.

márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor mondjuk neki, hogy csak egyedül csinálja, oviban ne. De sajnos nem hallgat ránk.
márc. 4. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

5 lesz a fiam, alló nap a keze a gatyájában, nem sikerült még leszoktatni. Azt nem tudom, hogy az oviban csinálja-e, egyelőre nem szóltak.

De arra világosan emlékszem, hogy én "vonaglottam az ökölbe szorított kezemen", amikor ovis voltam. Senki se rángatott pszichológushoz érte és nemhogy szexmaniás nen kettem, de két gyerek után inkább az aszexuálitás felé húzom, annyira nem kívánom a szexet. 🤦

márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Normális, igen, amikor csinálja, küldd a szobájába. Mindig, és be is menjen, ne hagyd, hogy társaságban maszturbáljon mert AZ viszont probléma.
márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!