Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 6 éves gyerekem elkezdett...

A 6 éves gyerekem elkezdett köpködni az oviban. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
márc. 5. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Persze . Nekunk megmondtak szuloin, aki kezet emel a gyerekre vagy bantja es meg tudjak, elmondja a gyerek, azonnal ertesitik a gyamhatosagot. Ennyi. A gyerekek pedig mindent elpofaznak ami otthon van. Ebben biztos lehet mindenki.
márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát annak idején az öcsém is köpködött a suliban. Tanár szólt. Anyám ott helyben lekevert neki egy szajast. Az volt az utolsó köpködese. Tessék nevelni!!!
márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, tanácsot nem tudok adni, csak azt, hogy ne hallgass azokra akik szájon vágnák a gyereket.

Nem az erőszak a megoldás.

márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

4!

Akkor mit tegyen? Kérje meg szépen? Majd biztos hatni fog...

márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom mit tegyen, csak azt, hogy mi ne tegyen.

Ha neked tetszik üsd a gyerekedet, de mást ne buzdíts erre.

márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

6!

Nem buzdítok. Nem ütöm a gyerekem. Csak jeleztem,hogy amit írsz, az hiányos. Mit ne. Oké. De ajánlj alternatívát akkor.

márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Azért egy hat évesnek már elég értelmesnek kéne lenni ahhoz, hogy megértse, nem köpködünk...

Legalábbis szerintem.

márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
A héten voltam a gyerekkel pszichiáternél (vizsgálaton) ő mondta egy jól irányzott atyai pofon (nem rendszeresről beszél) a szeretett személytől többett ér mint egy hegyibeszéd.
márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

8-as, és felpofoztad már az egyébként is problémával küzdő gyerekedet?


Soha életemben nem ütöttek meg a szüleim, és én sem a gyerekemet. Ennél szánalmasabb dolog nincs. Vagy neked okés, hogy a férjed jól pofán vág, ha valamit nem jól csinálsz? Vagy csak a kicsit pofozátok fel?

márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Találj ki valami büntetést, ha köpköd. Olyat, ami tényleg bünti.

Meg persze magyarázd is el neki, mi vele a baj. (Ne csak hogy undi meg nem illik, hanem hogy fertőzhet, pont emiatt nem köhögünk bele a nagyvilágba, mi lenne, ha mindenki köpködne a csoportban....)

márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!