Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam legjobb barátjának...

A kisfiam legjobb barátjának az anyukája nem engedi fel hozzánk játszani a fiát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 3. Osztályos kisfiam. Az osztálytársa a legjobb barátja szintén kisfiú.

Az anyukája utálkozik és nem engedi fel hozzánk. Suli előtt már beszéltem vele hogy mi a gond. Erősen fírtatta hogy még nagyon fiatal vagyok, mit kezdenék a gyerekkel ha baj lenne.

Az igazság az hogy 19 évesen szültem majd 21 évesen egyedül maradtam a fiammal. Saját lakásban nevelem 19 éves korom óta, van munkám, gyerekbarát a környezet, nem igénytelen a lakás.

A kisfiam felszokott néha menni hozzájuk, de persze ritkán mert anyukának nem nagyon tetszik hogy barátkoznak.

Nagyon rossz érzés hogy csak mert fiatalabb vagyok a gyerekem éri sérelem. Nem lenne baj de ha lenne el tudnám látni a gyereket. Mit tegyek?

Más gyerekhez elengedi rendszeresen illetve sokszor van hogy más gyerek megy hozzájuk a fiam meg sír hogy ő nem mehetett. A kisfiú is elöttünk könyörög az anyjának akinek a reakciója hogy majd máskor tehát nem a gyerekekkel van baj. Ők szeretnének időt eltölteni egymással.


márc. 7. 18:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Keress más gyereket, akivel játszhat a tiéd.
márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 babyboom567 ***** válasza:
75%

Egészen biztosan nem a korod a baj.

Lehet valami teljesen más, amire te nem is gondolsz.

Én pl kizárólag azért nem bízom anyóra a gyereket, mert anyósom ÁLLANDÓAN nyitva hagyja az ablakot/erkélyt,és neki ez olyan természetes,hogy nyitva van,hogy észre sem veszi.Aztán elmegy másfél órákra telefonálni vagy bármi,és a gyerek már ki is esett.

márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadod a helyzetet és ennyi.
márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem hagyom egyedül a gyereket/gyerekeket soha. Nem telefonozok mellettük. Kertes házban lakunk nagy ablakkal ami csak bukóra van nyitva de még ha ki is másznánsk nem esnének. Ajtó mindig zárva. Vegyszereknincsenek elő. Nincs párkapcsolatom,a gyerekekkel nem kiabálok soha. Nem tvzhet a fiam se, nincs se tablett se telefonja. Okosórája van amivel tud hívást indítani ha gond van.

Őszintén nem tudom mire gondoljak. Ha ilyesmi a gond miért nem szól? Vagy hogy kérdezzek rá? Már kérdeztem miért van ez de nem kaptam választ csak a korommal jött.

A barátait ő választja nagyon visszahúzodó kisfiú örülök hogy nyit mások felé. Nehezen kezd barátkozni. Hogy magyarázzam el neki hogy keressen mást?

Amúgy jó tanuló példás magatartással szóval ez se lehet gond.

márc. 7. 18:27
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Az is lehet, hogy féltékeny rád.
márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg az anyukát is egyszer, hogy lássa ti hogyan éltek.
márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%
Lehet olyasmit teszel ami neki nem fér bele pl tablet használat vagy ilyesmi. Nekem is van unszimpatikus gyereknevelési módszer és bizony a gyerek viselkedése sem tetszik,így nem szívesen hagyom őket játszanimert folyton átveszi a másik rossz szokását. Te pedig mint anyabezt természetesen észre sem veszed. Az is lehet hogy ez nem gond csak szimplán zimplan neki nem fér bele,ez van nem kell erőltetni.
márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Simán nem vagy neki szimpatikus, sőt, az is lehet, hogy a gyereked se. Nem kell semmit csinálni, elfogadod hogy nem mehet hozzátok a gyerek és kész.
márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy fél, hogy elszereted a férjét. 😅
márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
A 9 nek igaza van
márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!