Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól ajánlott a nagyobb...

Mikortól ajánlott a nagyobb motor?

Figyelt kérdés

Nemsokára töltjük a 2 évet, kismotort kicsinek érzem neki, viszont a nagymotoron nem ér le csak a cipője orra. Tudja magát így is lökni, de nem tudom ez mennyire jó/egészséges neki...

Futóbicót is próbáltuk, de még nehéz neki, nem tudja tartani a kormányt...



márc. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem a súlyával van baj a futóbiciklinek hanem az egyensúly teljesen más rajta.

Ezt a kettőt ajánlom - használtan 10-15. Mivel hátul a kereke vastagabb így nem kell annyira koncentrálni.

[link]


[link]


Nekünk mindkettő volt. És mindkettő másért volt hasznos. A sárgát most 4 évesen még imádja tricikliként használni a lakásban.

2,5 évesen már bővel futóbiciklizett a decathlonossal ezek után, és 1 évre rá pedálossal, pótkerék nélkül tanult meg biciklizni, először azt is futóbicikliként használva.

márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi innen vettünk futóbiciklit, amit második születésnapjára kapott a kislányom. Könnyű, így hamarosan tudta használni.
márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
link lemaradt: [link]
márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2 és fél éves, 94 cm, de a játszótéren mindenféle kismotorral szokott menni. Nem érdekli, hogy kicsi. A legkisebb, nyuszis fajtát talán már hanyagolja, de a motor forma kismotorokat mind használja.
márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

lányom 2,5 éves, most 86 cm és 11kg.

Ősz óta a futóbicóval hasít. Szóval szerintem ez nem méretfüggő.


A legkisebb kismotortól a legnagyobbig, 4 méret van összesen neki. A legkisebbet használja a mai napig mégis. az 5 éves (116cm és 20kg) fiam is simán használja még a kismotrokat az udvaron.

márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-és vagyok. Nem tudom kinek és miért fájt, hogy leírtam a tapasztalataimat. De egészségére.
márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!