Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Háromkerekű rollert mikortól...

Háromkerekű rollert mikortól tud használni egy gyerek?

Figyelt kérdés
Mennyi idős gyereknek érdemes venni? Amit a Decathlonban néztem, arra 2 éves kor van írva. Ez reális?
márc. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesen kapott rollert, simán tudta használni, azóta is nagy kedvenc. Hogy pont betöltött 2 évesen tudják-e… szerintem lehet.
márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon változó (ahogy minden más is). De reális, hogy 2+ van ráírva, mert annál kisebbeknek még nem igazán való (18-20 stb hónaposan még szerintem extrém ritka, hogy tudja hajtani), de van 2éves amelyik már megtanulja, másik meg közelebb a 3évhez, vagy esetleg 3+ évesen. Ez saját tapasztalatom is. A fiam hiába kapta meg kb 2,5évesen, nem tudta használni annyira és nem is szerette akkor még. A húga pont a második szülinapjára kapta, 1-1,5 hónap múlva már szépen rollerezett 🤷🏼‍♀️
márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mi most vettünk 2,5 éves fiamnak, mert látta más gyereknél, és ő is akart. Már úgy hajtja, ahogy "kell", de nagyon lassan még, szóval a 2 év szerintem reális, még korai is talán.
márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

A termék mérete miatt 2+ termék.

Nagyobbiknak 2 évesen vettük futóbicikli helyett, mert azzal nem akart menni, de ez megtetszett neki a Decathlonban. Szépen ment vele, hiaba megkésett mozgásfejlődésű.

Testvére 15 hónaposan is hajtotta normalisan (normál mozgásfejlődéssel).

márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Gyerek függő. Két kerekűt 2.5 évesen is simán használta, míg egy 3 éves társa csak bicegett a 3 kerekűvel.

2 keréken bicózni előbb tanult meg az enyém mint hogy szobatiszta lett volna.

márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!