Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiúk miért "mutogatják"...

A kisfiúk miért "mutogatják" a nemiszervüket?

Figyelt kérdés

Ma délután, amikor ültem a buszon, az egyik buszmegállóban leszállt egy anyuka a két kisfiával (a nagy 6-7 éves, a kicsi 1-1,5 éves lehetett), és amikor mentek felfelé a járdán, láttam a busz ablakából, hogy a nagyobbik fiú belenyúlt a nadrágjába, és elővette a fütyijét, majd úgy ment tovább.

Nem tudom, hogy az anyja mit mondott neki, mert közben elindult a busz, de láttam, hogy megbökte a hátát, mert mögötte ment. Most ezt nem azért mondom, hogy kötekedjek, mert nyilván nem az én dolgom és nem én vagyok a gyerek anyja, de szerintem a nemiszervét elővéve gyalogolni az utcán nem igazán normális dolog.


Egyébként strandon is szoktam látni kisgyerekeket (leginkább kisfiúkat), akik levetkőznek a leterített pokrócon, és teljesen meztelenül szaladgálnak, és közben mindenkinek mutogatják a nemiszervüket.


márc. 14. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert büszkék rá. Beléjük lett nevelve.
márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Én sok neveletlen gyereket láttam már, de pöcshimbálósat még egyet sem!
márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát pedig úgy volt, a saját szememmel láttam.

Nyakig belenyúlt a gatyájába, és gyorsan elővette.

A többit nem láttam, mivel elindultunk.

márc. 14. 18:10
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem te voltál aki mutogattad a himbi limbit?
márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nő vagyok.
márc. 14. 18:19
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Tanítottam szegregált osztályban. Az ötödikes 13-16 éves cigány fiúk kedvelt szórakozása volt elővenni a nemi szervüket, és mutogatni.
márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok veszik elő ennyi idősen, akiknek nem tanították meg, hogy mások előtt nem vehetik elő.

Vagy van valami más gondjuk, ami miatt nem tudják megtanulni, hogyan kell viselkedni közösségben.

márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
6# Igen! Ahol én dolgoztam, ott ötödiktől volt ez jellemző, nem kicsiknél.
márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8-as, elárulnád, hogy miért nem vagyok normális?
márc. 14. 19:03
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert ez a véleményem az olyan szülőkről, akik nem tanítják meg a gyereket arra, hogy közösségben nem kezdünk el maszturbálni?
márc. 14. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!