Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam elkezdett sokkal...

Kisfiam elkezdett sokkal többet beszélni.(2.5) Szerepjátékokban történeteket mesél stb. Viszont a mozgása lusta lett. Fog ez változni szerintetek vagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Pl a motor nem érdekli jelenleg. Olyan tevékenységek érdeklik a jatszon, amihez nem kell nagyon szaladni úgy vettem észre. Pl csúszda, de arra tegyem fel ugyebár. Hinta, meg homokozó. Voltunk múltkor jatszohazban ott érdekes ugyanúgy futott. De a jatszon nem érdekli az mint régen. Nornalis egyáltalán
márc. 20. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ezek hetente változnak ekkora korban. Nem kell belőle ügyet csinálni, annyi, hogy ha zavar, akkor ne hagyd, hogy "ugráltasson" (és mondd meg neki, hogy ha csúszdázni akar, akkor másszon fel egyedül).
márc. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a mozgással és nem beszélt 3 éves koráig, később kiderült vannak részképesség zavarai. Én ugyanilyen "lusta" gyerek voltam, viszont nagyon hamar beszéltem és semmi gondom nem volt a suliban. Nem lehet ezt mindig tudni kisebb korban, de szerintem jó jel, hogy beszél és nagy eséllyel semmi gond nincs, van olyan gyerek aki nem annyira mozgékony.
márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beszéd is mozgás. :)
márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!