Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt feleségem új pasija...

A volt feleségem új pasija olyan képeket tesz ki magáról, ahol az én gyerekemet fogja. Tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Már egy csomó közös képük van kint, olyan is amin 3an vannak, olyanis, ahol csak a csávó fogja, ölelgeti a gyerekem, mindketten raknak ki ilyen képeket. Mit tehetek ez ellen? És ha azt sem akarom, hogy egyáltalán találkozzon a csávó a gyerekkel?

ápr. 11. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Örülj neki hogy szereti...mi a bajod vele? Jobb lenne ha olyan emberrel lenne együtt az exed aki ki nem állhatja a gyereked?

A találkozás ellen pedig szerencsére semmit sem tudsz tenni

ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked lesz páros vele sem fog találkozni a gyerek?

Tessék mentálisan felnőni!

ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Azzal nincs baj, ha szereti, de ha közösségi oldalra pakolja fel, akkor szóljál, hogy a gyereket ne rakja ki.
ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
3, ha az anya megengedi, így járt.
ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ez ilyen. Nem tudom van-e erre bármi szabály, hogy a másik beleegyezése kell-e ehhez. Persze itt írjátok, hogy kb szokja meg, de gondoljunk picit bele… nagybátyám megcsalta 18 év után a párját, majd ott hagyta egyedül egy hét alatt ez mind, hogy egy 22 éves csitrivel legyen, ezután az új nőjével posztolgatta a gyereket, mintha ő lenne az anyja, pedig egy senki a családunkban, az is marad. El lehet képzelni, hogy mit érzett a volt feleség… és még engem is zavart, pedig semmi közöm, az ő életük. Senki nem bántotta a döntésért. Nekem se esne jól ez amúgy. Sajnos ezért rossz a válás..
ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

5# oké, de itt nem írta senki, hogy ilyen drasztikus esetről lenne szó...


Kérdező, szerintem HA normális a kapcsolat az exszel, és az új pasi is rendben van, tulreagalod, és ez káros feltekenykedes. Én a másik oldalon vagyok, évekkel ezelőtt szetment a férjem és a volt párja, nekik van egy már 11 éves fiuk. 2,5 éve vagyok együtt a férjemmel, a fiukkal kezdetektől fogva imádjuk egymást, és kapaszkodj meg, az ő anyukájával is! Én is szoktam posztolni a fiúról képeket, az anyukának ezzel semmi baja. Azóta a férjemmel van közös gyermekünk is, őt meg a mostohafiam anyukája is imádja. Ahol minden fel normális, ott ez így megy. Neked úgy alapból az új pasival van bajod, úgy érzed, nem jól bánik a gyermekeddel, vagy csak ez a helyzet zavar?

ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
A törvényes képviselő dönthet arról, hogy a gyerekről lehet-e képet kirakni vagy sem. Ha közös a felügyeleti jog, akkor van beleszólásod, szólhatsz nekik, hogy te nem járúlsz hozzá, hogy bármit kirakjon a gyerekről.
ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Semmit.

Nézd a másik oldalról. Egyszer neked is lesz új párod es remélhetőleg neki is jó kapcsolata lesz a gyerekkel es ti is szeretnétek majd képeket kitenni

ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
7, mindennapos kérdésekben nem kell a másik felügyeleti joggal rendelkező engedélye. Ezt kb a megvegyem-e a nyalókát a boltban a gyereknek kérdéssel egyenrangú a gyámhivatal szerint.
ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lenne már egyenrangú kérdés az, hogy megvegyem-e a nyalókát vagy mutogatva van egy nyílvános oldalon? Semmi köze a kettőnek egymáshoz és nem egyenrangú.
ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!