Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednéd a 7 éves gyerekednek...

Engednéd a 7 éves gyerekednek hogy alkalmanként, pl. ha egy osztálytársának szülinapja van, nála aludjon?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De az én gyerekeimnek ennyi idősen még nem volt igényük ilyesmire. A lányaim 9-10 éves korukban aludtak ott először a barátnőiknél, a fiam 11, és még soha.

Az unokatesóiknál viszont már ovis koruk óta szoktak maradni éjszakára is néha néha.

ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol igen van ahol nem engedem de nálunk elég speciális a helyzet.

Brutál alvajáró a lányom.

2 helyen ott tudott aludni.

Ott úgy tudták megoldási hogy a nappaliban aludt a két barátnő és az egyik szülő.

Nincs erkély és duplán zárható ajtó van.

A harmadik hely erkélyes 4. emeleti lakás. Ott nem engedtem de mindkét gyerek megérette hogy miért így ő aludt nálunk.

Én sem értem miért ne aludhatna a másiknál ha normálisak a szülők

ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, 8 lesz a fiam nyáron, de már tavaly is aludt a legjobb barátjánál, ahogy a legjobb barátja is nálunk.

Aranyos gyerek, értelmes, udvarias, a szüleivel is jóban vagyunk, hasonló mentalitásúak mint mi, úgy kb mindenben. A fiúk meg imádnak együtt játszani, nem látok ebben semmi rosszat.

ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól ismerjük őket, miért ne?
ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényli a gyerek, és jó a viszony a szülőkkel is, igen.
ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Én nemmel válaszoltam, egyik gyerekem szüleivel sem vagyok jóban, köszönünk egymásnak és ha nagyon muszáj 1-2 szót váltunk, de az is elég kínos szokott lenni. Extrém későn fekvő gyerekeim vannak, még együtt a nagymamánál is gáz aludni, nemhogy egy idegennél.

Én soha nem vállalnék magamra ekkora terhet és másra sem raknék, de szerencsére nem is divat az egymásnál alvás, nagyon át sem mennek egymáshoz a szülinapokon kívül

ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem a szüleit igen és hozzánk is jöhetnek.
ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk rendszeresen alszanak a barataink gyerekei. Kb 3-4 eves korultol most atlag 9 evesek. Az enyem annyira nem szeret mashol aludni. Plusz a baratainknak mind 2+3 gyerekuk van. Ugyhogy nalunk nem is hianyzik még 1 nalam viszont idonkent elfer plusz 3-4 😂
ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én soha nem vállalnék magamra ekkora terhet és másra sem raknék, de szerencsére nem is divat az egymásnál alvás, nagyon át sem mennek egymáshoz a szülinapokon kívül"


Fujj, de gyűlöltem, hogy az én anyám is ilyen konzervatív, megkeseredett antiszoc volt és soha nem lehetett áthívni senkit, se átmenni, aludni meg pláne nem.

ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A miénk először ötévesen aludt a barátnőjénél. Nagy élmény volt neki, minden rendben volt.
ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!