Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire engeded, hogy a...

Mennyire engeded, hogy a gyerekedet másik szülő vigye (autóval) valahova?

Figyelt kérdés
Most gondolok itt akár iskolai ügyekre, pl. tanulmányi verseny, sportverseny valahova, stb., akár baráti összejövetelekkor utazásra. Hogyan viszonyulsz ahhoz, hogy a gyereked beüljön pl. a másik apuka autójába adott esetben és ő vigye valahová? Szívesen rábízod másik szülőre, ha ismeritek egymást, vagy csak akkor folyamodsz ilyenhez, ha nagyon nem lehet másképp megoldani az adott helyzetet? Mennyire aggódsz?

ápr. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jóban vagyunk, és ők is ugyanoda mennek. De csak rövid időre, nem rendszeresen. Vigyáznék, hogy ne csinaljak belőle rendszert. Kivéve, ha ő ajánlja fel, hogy pl az én gyerekemet is elviszi edzésre a azomszéd, akinek a gyereke ugyanoda jár.
ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. 4 éves a lányunk és rendszeresen mi visszük az ovis társát is úszásra, illetve amikor kell, akkor a másik anyuka a mienket.
ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk edzésen a szülők simán rá bízzák a többi szülőre, vagy rám mint edzőre a gyerekeket.

Táborokba, edzőnapra és versenyekre is úgy megyünk, hogy vagy az egyik szülő, vagy én vezetem az autót.

ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hogy szülinapi zsúrra hívták a gyerekemet egy közeli faluba (osztálytársa) és a szülinapos gyerek apukája vitte ki a meghívott gyerekeket, meg ő is hozta vissza őket. Eszünkbe nem jutott problémázni rajta.

Messzebbre csak közeli rokon (szüleim, testvérem) vitték eddig rajtunk kívül.

Versenyre, egyéb helyre nem kellett mással vitetni, de városon belül simán engedném, messzebbre meg nyilván én vinném vagy kísérném.

ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, utolsó mondatra nem válaszoltam.


"Mennyire aggódsz?"


Semennyire.

Én ugyanúgy hibázhatok vezetésnél, mint bármelyik másik szülő. És vétlenként is érheti az embert baleset.

ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!