Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Történhet bármi baj?

Történhet bármi baj?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5éves.Igyekszem védeni,hogy ne üsse be a fejét de hát nem mindig sikerül koppant is egy párszor már 2x voltunk is ügyeleten!1x pici volt és ajtó keretbe ütötte be 2x a lépcső vas szerkezetébe akkor vérzett is!

Mai nap kicsit nyűgös és egy órája mikor épp pelenkát akartam cserélni(ellenkezett) ahogy megfogtam leakart feküdni a földre persze szerencsétlenül érkezett mert kb.20cm magasból hátraesett és beütötte a csempébe a fejét és koppant🥺 Sírt szegénykém nagyon.


ápr. 26. 10:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Természetesen figyelni fogom.Ma alapból nyűgösebb szegénykém tegnap jöttek ki a foltok elkaptuk azt a fránya lepkehimlőt+előtte 3napig lázas is volt szóval ez a hét káosz.
ápr. 26. 12:17
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
az a baj, hogy nem hagyod esni, így kimaradnak fejlődési lépések mind az egyensúlyozásból, mind a veszélyérzetéből... keress egy pszichológust magadnak, meg egy gyerekneveléshez értő személyt a gyerekhez.
ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Ohh utolsó

Te is le leszel cseszve mert bunkó vagy!😆

ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Bocsi,de miért az,hogy nem hagyom esni?mondjuk az,hogy a játszin a mászóka mellett vagyok,hogy le ne pottyanyon már bocs de szerintem nem azt mutatja,hogy nekem pszichologus kéne!Azért ennyire leminősíteni senkit nem kell!A tökéleteset nemkell itt írásban mutatni mert ahogy mondják amelyik kutya ugat az nem harap!Én nem ócsárolok senkit sem még ha úgy érzem teljesen bugyuta vagy feleslegza kérdés hanem olyankor is próbálok ember maradni ebben az embertelen világban!és köszi a gyermekem tökéletesen fejlődik!Ismeri a színeket,10-ig tud számolni tudja merre a jobb és a bal és még sorolhatnám és ezt nem a tévében tanulta!Szép napot ☺️
ápr. 27. 07:58
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Végül az ügyeleten se néznek bugyutanak ha beviszed hogy elesett és jaj!
ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon sok szülőt néznek annak!Lehet úgy írsz,hogy nincs is gyermeked,de ha van akkor biztosan borzasztóan nyugodt szülő vagy!én se rohanok az ügyeletre!kétszer voltam de gondolom vérző nyílt sebbel sem kellett volna bemennem mert akkor is bugyutának néztek 😏
ápr. 28. 10:19
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el van gyerekem. A szemöldökfelrepedésnél sem rohantam az ügyeletre🤣van annyi eszem jogy el tudom látni ha gond van!ja és tudok telefonálni és megkérdezni hogy kell e menni vagy nem!
ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor nekem nincs eszem,oké 👏

Ilyen amikor egy anya anyát minősít! Gratulálni tudok hozzá!Mondjuk egy vas szerkezetű sarokba úgy bevágja a fejét,hogy ömlik a vér akkor ezek szerint azt is megtisztogattad volna,puszi rá aztán futás újra szaladni!Upssz akkor én nagyon rosszul tettem 😏

Képzeld az én gyerekem is esik(volt már akkora puklija konkrétan mint a feje akkor se mentem ügyeletre,üti meg magát,de hanyatt még sosem esett és voltam annyira vakmerő,hogy tettem fel ide egy kérdést,borzasztó bugyuta nő vagyok 🥴😅

Neked pedig a hősies anya szerepért Oscart kéne adni 👏 Szép napot!

ápr. 28. 11:35
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Mégis 20 centis koppanásért ügyeletre akarod vinni!🤣


Saját hazugságaidba keveredett!🤣🤣🤣


Nagy a baj mikor már azt se tudod mit mondasz!

ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
Ne vergődjél már, ha nem tudsz normálisan válaszolni, minek írsz? Az ember igenis odafigyel, hogy az gyerek ne vágja be magát mindenhova, én pl párnakat tettem az ágy fal felőli részébe, ettől még semmilyen ,, fejlődési lépésből" nincs kimaradva, sőt. Esik, kel, de igenis figyelni kell, főleg ha a fejét üti be. Te meg csak varrogasd össze a gyereked szemöldökét otthon, a te dolgod, senkit nem érdekel.
ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!