Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3,5 éves és nagyon...

Kisfiam 3,5 éves és nagyon durván visszatartja a kakit...kérlek írjatok sikertörténeteket, hogy van kiút? Ugye van? Nagyon le vagyok törve. ezen kattogok éjjel nappal és tudom, hogy ez olaj a tűzre.

Figyelt kérdés

máj. 14. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy van kiut. A türelem. A 3-4 év közötti gyerekek nagy része átesik ezen a fejlődési szakaszon.
máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
mit jelent a "durván"? leírod, eddig mi történt ezen a téren? (mióta tartja vissza, hogy sikerül mégis kakilnia, hogy próbáltatok eddig segíteni...) nagyon drukkolok nektek! egy közeli ismerősöm ugyanekkora gyerekénél volt ilyen gond, de sajnos nem osztotta meg velem, hogy sikerült megoldani (én meg nem akartam nyilván a gyerek intim szféráját megsérteni).
máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4-5 napig tartotta vissza, már minden baja volt és az utolsó nap mindig csak feküdt hasfájással. Éjszaka amikor aludt sírva kelt és olyankor tudtam kiimádkozni belőle nagynehezen félálmában, aztán elkezdtük adni neki a duphalacot. Onnantól minden reggel ment wcre pár nap szedés után. Elég jól rendbetette
máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdés miért csinálja? Nálunk testvérféltékenység okozta, nem a kaki minősége volt a gond, és az segített, hogy minden pelenkázásnál ott állt és full közelről nézhette, mit csinálok a kisebbel. Amikor úgy ítélte meg, hogy semmi extra, akkor elkezdett másnap normálisan kakilni.

Ha a kaki túl kemény, adhatsz neki dulcosoftot.

máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ovikezdéskor volt egy ilyen hullám. Ügyeletre is kellett vinni én akkor megfogadtam, hogy mégegyszer ez nem lesz. Figyelni kell a táplálkozásra és érdemes egy-két hétig laevolac szirupot adni neki, hogy akár hogy is de kijöjjön belőle, akár akarja akár nem. Nem nagy ügyet csinálni az egészből, minél jobban drámázol ő is annál drámaibban veszi, ha meg nem volt 3 napig nagydolga akkor elővettem a laxaclean gyerekeknek való székrekedés elleni szert aztán 10 perc alatt letudtuk.(sokszor nem kellett használni, de kíméletesebb mint a kúp).

Amúgy kb 2 hónap után elmúlt.

máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen.

A fiam 3 évesen került be oviba, de nem volt hajlandó elmenni nagywc-re. Itthon mindig kérte a pelenkát. Úgy döntöttem nem csinálok ebből ügyet, kérte, odaadtam. Aztán egyszer csak látom ám (vagyis szaglom), hogy nem kis dolog történt a wc-n. Majdnem pezsgőt bontottunk, sz...nak így még nem örültem.

máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!