Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak vizet ivott, iszik,...

Csak vizet ivott, iszik, egyesek ezt hibanak erzik. Valoban az lenne?

Figyelt kérdés

2 eves lányom anyatejes volt 14 honapos koráig, majd nem fogadott el se tejital, tápszert, l

Pizsihamit, tejet, kakaot, semmi ilyesmit.

Egyik ismerosom allandoan faggat, hogy miert nem adok mast is neki?..ejszaka még mindig csak vizet iszik? stb..(mikor elmondtam,hogy nem fogadott el mast, de mar nem is eroltetem..)

Egy hasonlo felfogasu barátnöm szerint azert ilyen kicsi a lanyom.. 10kg 84 cm mert soha nem kapott tapszert.

Egybekent iszonyatosam rossz evő, voltunk vagy 4x vérvetelen minden oke volt vele, egyszerűen valogatos es keveset eszik.

De valoban ennyire szüksege lenne, lett volna valami masra?

Tejtermeket eszik egyebkent.. de tenyleg megprobaltam kissebb koraban mindent, semmi nem kellett neki, igy hát elfogadtam.


máj. 21. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

engedd el :)

Lányom sem kapott tápszert, de ő többet eszik mint az 5éves bátyja. Ennek ellenére 2éves státuszon volt 9,9kg és 84cm.

Most 2,5 éves.


Én kb 6-7 éves koromig voltam úgy, hogy kizárólag vizet ittam, semmi mást. 30 vagyok és tök jól érzem magam :D Bár vizet max bubisat iszok már.

máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod, hogy az ismerősök hülyeséget beszélnek. Nincs szüksége más folyadékra, mint tiszta vízre.

Az a gáz, mikor épp azt nem issza meg, mert cukros löttyökre szoktatták.


Táplálékkal kell bevinnie tápanyagokat.

máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem fogadja el a tápszert, mit kellett volna? Cukros löttyöt, mint sokan a gyereküknek? Nem csinálsz semmi rosszul kérdező, hagyd rá. Van aki mindenbe belemászik.
máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Egyáltalán nem is erőltetném, inkább ez a sok cukros lötty a káros, én ennek örülnék.
máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki! Sokaknál az a probléma, hogy a gyerek egyá
máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*egyáltalán nem issza meg a vizet.
máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyebkent tejtermeket eszik, akkor mi a francert kellene allandoan kakaoztatni? Ismerosodnek mi koze ahhoz, mit iszik vagy nem iszik a gyereked? Ez mar tenyleg a legalja, hogy megprobalunk mindenbe belepofazni, amihez semmi kozunk..
máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagylányom bár tápszeres volt, sokáig ő is csak vizet ivott.


És hasonló méretű volt 2 évesen.


Idén tölti a 15-öt, 163 cm, 62 kg, köszöni, jól van 😅


Az ismerősökkel tényleg ne foglalkozz, az #5, #6-nak nagyon igaza van.


(Nekem a középsőnek volt egy időben kakaó-mániája, nem evett semmit, csak a kakaó ment... Ez is elmúlt.)

máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
🤦 falnak megyek az ilyen okosságtól.
máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfiam ugyanilyen, csak víz, most hat éves, és igaz, hogy néha iszik mást, de az esetek nagy többségében vizet kér. Anyósom teljesen ki van akadva, hogy de teát muszáj lenne innia, mert az szerinte egészségesebb a víznél. És nem gyógynövényes teára gondol, ha mondjuk meg van fázva, hanem a tipikus pohárperemig cukrozott, citrompótlós ovis teára. Sógornőm elengedi ezeket, örül, hogy a víz esik jól neki. Próbáld te is így.
máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!