Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok olyan szülőkről,...

Mit gondoltok olyan szülőkről, akik nem fürdetik a gyereküket? Lehet rájuk hatni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem.

Van egy ismerősöm, akinek 4 éves a kislánya és heti 2x ha fürdik. Azért nem fürdetik, mert nem szeret fürdeni a kislány. Hajmosást meg kifejezetten utálja.

A száját sose törlik meg, ha össze maszatolta. Kezét senki se mossa meg, amikor valahonnan haza érnek.

Úgy vettem észre, hogy kb mindent a kislány ural. Ha elkezd sírni, akkor egyből megkap mindent.

Ilyen gyerekekből lesznek az igénytelen , ápolatlan nők?



máj. 22. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

"Ilyen gyerekekből lesznek az igénytelen , ápolatlan nők?"


Nem.

máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Én azt gondolom, hogy teljesen jó.


Amúgy semmi közöd hozzá és az is tökmindegy, hogy mi mit gondolunk. Teljesen felesleges, értelmetlen kérdés.

máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Németországban élünk, itt sem fürdetik mindennap a gyerekeket. Mi mondjuk igen, nem érdekel, ha valaki nem.
máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Ez egy teljesen felesleges válasz volt ;)

máj. 22. 16:35
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Én azt gondolom, hogy igénytelenek.

Maszatos gyereket is meg kell törölni. Szállja a légy inkább?


Az meg,hogy nem mos kezet,mikor hazaér...fúj...

máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van ilyen ismerősöm, de ott anyuka sem százas, apuka meg egy rendes tróger. A gyerekek büdösek konkrétan, ők is arra fogják, hogy jaj nem szeretnek fürdeni, de szerintem csak lusták nekiállni mosakodni.
máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy szenzoros problémàja van a gyereknek.

Van, akinek valamilyen, màsoknak teljesen hètköznapi dolog kibìrhatatlan èezès.

Pl az èn gyerekem minden nap fürdik, de a körmèr mai napig csak akkor lehet vàgni, mikor nagyon mèlyen alszik. Pedig màr 9 èves mùlt. Ugyanìgy, csak bizonyos tìpusù ruhàt èrez kènyelmesnek.

Simàn el tudom kèpzelni, hogy màsnak pedig a vìz ahogy a bőrèhez èr, az zavarò.

máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, az ő dolguk. 4 évesen ovis, ha probléma lenne a gyerek higieniajaval, az óvónők már léptek volna
máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

7#


Szenzoros adhd-s sni-s gyermek anyjaként írom, akkor sem engedek a gyereknek, ha fejre áll az alap higiéniából, és bizony minden nap fürdeni kell. Hajat mosni is 2 naponta.

Pedig elhiheted, az enyém rühelli ha víz éri a fejét, az arcát, a fogmosás is problémás. 🤷

máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Kétnaponta hajat mosni?? Az nagyon gyakori.
máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!