Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig vannak a...

Mennyi idős korig vannak a gyerekek a bölcsiben a nagy közös járókában és mennyi idős kortól vannak "szabadon"?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, hogy mikortól hagyják őket szabadon játszani, vagyis mikortól nem kell már nekik a járóka védőkorlátja. Arra gondolok, hogy mikor biztonságos őket egyedül hagyni, mert egy gondozónő ugye nem tud egyszerre minden gyerekre figyelni.
2009. jan. 7. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azokat a gyerekeket, akik már biztonságosan tudnak menni, azokat már nem teszik bele.

Mi 2 évesen mentünk bölcsibe, így csak a szomszéd csoportban láttam, hogy akik még éppenhogy csak totyogtak a járókában voltak, akik viszont már "jól" tudtak menni kint voltak. Persze ott is előfordultak kisebb "balesetek", de azért figyelnek rájuk. Nem kell nagyon aggódni. Bár ezt nehéz kivitelezni, magamról tudom.

2009. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!