Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, elveheti tolem a...

Mit tegyek, elveheti tolem a gyerekemet az anyukam? (lent)

Figyelt kérdés
Nos az a gond hogy van egy 2 es fel eves fiam.Nem az apukaval neveltem(em)mert o meg hallani sem akart hallani rola,igy edesanyameknal laktunk.Most ferjhez mentem es szuletett meg egy pici,persze elfogadta a nagyobb fiamot is es idaig boldogok voltunk.Most is a szuleimnel lakunk a szoba kulon van de fozni egyutt szoktunk fozni idaig semmi gons,most lassan 2 hete c sak a cirkusz van,meg elkezdodott hogy kulon fozunk.Nos ugy dontottunk hogy elkoltozunk,de anyukam azt akarja es cirkuszol is hogy a nagyobbik gyereket itt kell hagyjam neki mert nem engedi el.Sajnos korabban kellett elmennem dolgozni mint 2 ev igy vele volt amig en dolgoztam.Azt hiszem ez az ok hogy nem engedi.Tud csinalni valamit hogy elvegye tollem???
2010. nov. 8. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van valami olyan tény ami azt támasztja alá hogy a kicsik nem rendezett körülmények közé költöznek?

ha nincs akkor nem veheti el.


hacsak be nem perel a gyámügynél ezzel azzal akkor neki itélik de ott megvan a "hallgattassék meg a másik fél" is úgyhogy nem megy az olyan könnyen.


biztosan ragaszkodik hozzá de ha nem költöztök állati messze akkor fogja látni a kicsiket.


Szóval sztem ne aggódj.

2010. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyerek hozzád tartozik. Semmilyen jogos igénye nincs arra, hacsak te nem akarod. Szegény csak fél, hogy egyedül marad. Legyél te az okos, és ha most undokoskodik is édesanyád ne hagyd, hogy elmérgesedjen a viszony, miután elköltöztetek is látogasd gyakran a gyerekekkel, esetleg hagyd, hogy elhozza a nagyobbat a bölcsiből/oviból, ha nem lakik messze.
2010. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne aggódj, nagyinak semmi jogalapja nincs a gyerekedre. Csupán megszerette a picit és most kétségbe van esve, hogy őt is elvesziti, mikor elmentek. De hát ezen előbb kellett volna gondolkoznia.

Szóval tényleg nyugodj meg, semmi esélye nincsen.

2010. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat.
2010. nov. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!