Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2011-es magyar nyelvű naptárké...

2011-es magyar nyelvű naptárkészítő (ingyen letölthető) program?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék saját fényképes naptárt készíteni. Tudnátok ajánlani ingyen letölthető progikat? (linkkel)
2010. nov. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen töltöttem le tavaly, és a nagyszülők kapták. Nagyon jó, és egyszerű program:)

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,ez jó, csak az abaj, hogy "fekvő" képet nem tudtam beleigazítani. Csak állóképeket tudtam használni. Lehet én vagyok a béna? :)
2010. nov. 23. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Nekem mentek a fekvő képek is:)

Próbáltad felnagyítani kicsit? Hátha úgy jobban be tudod illeszteni.

2010. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocs az offért:

De hogyan lehet ezt színesbe nyomtatni?

Nekem csak fekete-fehérbe sikerül....

2010. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A naptár méretét fel lehet nagyítani, úgy, hogy a fekvő képek is elférjenek benne? Hogyan?
2010. nov. 23. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírnátok hogyan tudok menteni? Itthon nem tudom nyomtatni, ezért kellene elmentenem.

2010. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, pár napig nem voltam, most láttam, hogy kérdeztetek.

Annyira nem vagyok szakértő, ne várjatok tőlem csodát, de igyekszem:D


Azt nem tudom, hogy kell elmenteni másik gépre nyomtatáshoz, még nem próbáltam, csak tipp: a naptárfájlt menti a gép, azt kimented egy pendrive-ra, és átviszed másik gépre.

Ha ez nem, akkor nem tudom. (lehet nem tudja majd olvasni a másik gép, ha nincs rajta ez a program - de tényleg nem próbáltam még)


A nyomtatásra sem tudok mit mondani, mert a naptár azonnal színesbe tesz mindent. A nyomtatóban van színes patron? (bocsi, gondolom van, de fogalmam sincs mi lehet a gond). Amikor megcsinálod a naptárt, akkor is fekete fehér?


Kérdező: melyik típusú naptárt csinálod? Megcsinálnék egy próbát, mert nagyon vizuális vagyok, és jelenleg el sem tudom képzelni, hol akadtál meg:)

2010. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm megoldottam a fekvő képek problémáját.

Rögtön az elején el kell dönteni, hogy fekvő, vagy álló naptárt szeretne -e az ember. Ennyi :)

Nyomtatni még nem nyomtattam ki.

Amikor készen vagyunk a naptár képekkel, akkor az egészet el lehet menteni képenként (jpg), Ezt már könnyű nyomtatni színesben,ha van színes nyomtató :)

2010. nov. 25. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,nekem is sikerült a színes változat :)
2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!