Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül nevelem a gyerekemet...

Egyedül nevelem a gyerekemet és gyerektartásra most adtam be a pert a bírósághoz.15. 000ft-ot kérek de, a volt páromnak nincs egyáltalán bejelentett munkahelye. Ilyenkor mit lehet csinálni? Én úgy hallottam, hogy akkor nem tudnak mit csinálni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy tartásdíj megelőlegezés. Úgy tudom, hogy ez abban az esetben adható, ha van rá remény, hogy az apán ezt később betudják hajtani, ha nincs akkor azt hiszem nem kapsz semmit. Nem pontosak az információim, régebben azt hiszem így volt, keress rá a tartásdíj megelőlegezésre szerintem kerekebb választ kapsz.
2010. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ha nincs bejelentett munkahelye akkor nem tud adni tartásdíjat sem.Van olyan ismerősöm aki kirúgatta magát a munkahelyéről elment feketén dolgozni de egy forintot nem fizet.Te is figyelj rá.Ne haragudj nem akartalak megbántani csak szóltam róla ilyen is van!
2010. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!