Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ez a játék? Szeretik a...

Jó ez a játék? Szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
a fiam bírja:D csak kattog már vmi csapágy benne.
2010. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ilyen beszélő csilli-villi ultraszuper izé minden gyereket elvarázsol, más kérdés az, hogy el is butít.
2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hú valóban elbutít, mert megdícséri a picúrt, h milyen ügyesen kitakarított... ugyan már. szórakozzon kukoricacsutával a gyerek, az nem butít...

1.

2010. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy megdicséri, hogy milyen ügyesen takarított, hanem az, hogy magát a takarítást is kitalálja a porszívó és megkéri vagy megmondja a gyereknek, hogy mit csináljon.... na és ettől nem okosabb lesz a gyerek csak droid. Mert sokkal nagyobb fantázia és kreativitás kell ahhoz, hogy az általad említett kukorica csutával játszon porszívósat egy gyerek, és attól fejlődik.

De mindenki azt vesz a gyerekének amit akar, de én biztos nem vennék olyan játékot ami saját magától eljátszik gyerek meg szinte nem is kell hozzá.

2010. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:) a hang kikapcsolható, tehát normál porszívóként is funkcionál, így aztán a gyerek azt takarít, amit csak akar és ahogy akarja... ez csak 1 plusz dolog rajta, h beszél is.

nem ettől a porszívótól lesz droid 1 mai picúr. mondjuk az iteddy maci és a hasonló borzalmak alkalmasak erre a feladatra.

2010. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már ez is sok... De láttam már olyan ultrahiperszuper játékot amihez tényleg nem kell gyerek ?! Ha ahhoz hasonlítom akkor ez egy lájtosabb dolog valóban. Amúgy a hangot addig tudod kikapcsolni, amíg a gyerek rá nem jön, hogy hol kell ki- be kapcsolni... onnantól vége :D
2010. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fiam magának kapcsolja ki, mikor egyedül akar dolgozni... 2,5 éves, tudja, h mi kell neki. néha hanggal tologatja, aztán mondja neki, h maradj csendben, kikapcsollak. aztán hang nélkül takarít. szóval nem vészes játék ez.:)
2010. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!