Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen Mikulás-csomagot kap a...

Milyen Mikulás-csomagot kap a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Eleve összeállítottat (milyet), vagy vesztek zacsit hozzá, és ti válogatjátok össze? Ezen gondolkozom épp, bár a kínálatot még nem nagyon néztem.
2010. dec. 3. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éves, nagyjából már kialakult amiket szeret. Kinder tojás, tejszelet, kinder golyócskák, meg van egy kis Milka csomagunk is. Kap 2 kisautót meg egy mesekönyvet. Mandarint is rakok, de csak a hangulat miatt, mert úgysem eszi meg...:(
2010. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányom 3 éves lesz.Kap kész csomagot,vettem neki mellé gyurmát formákkal.
2010. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 20 és fél hónapos a kislányom, vettem mikulás zacsit és olyan csokikat teszek bele neki amiket szeret, plusz ropit. Nem vagyok híve ezeknek az előre összeállított csomagoknak, nem tudom miért de én inkább magam állítom össze, hamar megvan .
2010. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam kap egy kisautót és egy apró mikulást (úgysem kap még csokoládét). 28 hónapos nővére egy nyomdát egy 4-es csomag kindercsokit és egy apró mikulást kap (a kinderen kívül nem szeret más csokit). Ezeket fogom betenni egy egy mikulás zacskóba.
2010. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi


én is hajlok rá, hogy én állítom össze, meg pár hete is már voltak csomagok, és azért elég drágák voltak, persze nem feltétlen jön ki jobb áron így sem, de mégis személyesebb :)))

ne aztán lehet megtetszik valamelyik kész csomag

2010. dec. 3. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van itthon anyagból Miki zacskó,minden évben abba teszek a fiúknak pár márkásabb csokit,Mikit(kinder,milka).Mást ilyenkor nem kapnak!

2010. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiam buborékfújót és kiskamiont kap egy zörgős mikuláscsomagban. Csokit nem veszünk neki.
2010. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 hónapos lány. 1 milka mikulás lesz benne, 2 tábla epres milka csoki, 1 8- as kinder csoki, ropi, nyalóka, dörmi, vaníliás karika. Ezeket szereti.
2010. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 hós. banán, dörmi kismackó, kinder tejszelet, nápolyi szelet, túró rudi és egy mesekönyv, az nem a csomagba megyí:í9
2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!