Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Asztalra szerelhető etetőszék,...

Asztalra szerelhető etetőszék, hogy kg-ig jó átlagban? 18-ig van valamilyen szerintetek? Én mindenhol csak 15-öt látok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
18 kg- nál már lehet borulna az asztal! Ez a fajta piciknek való, 1-1,5 éves korig. 18kg 4 évesen a gyerek, gondolj bele, nem férne bele, és borulna az asztal! Inkább székre tehetőt nézzél!
2010. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a gyors választ, 1,5 éves s 15 kg, elég nagy a kislány, de akkor tényleg ilyen keresek.
2010. dec. 3. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a lányaimnak nem vettem etetőszéket, Sokáig hordozóban etettem őket, meg aztán anyósoméknál voltunk sokat és ott voltak az etetőszékek (hármasikrek, így kellett a segítség). Viszont 1 évesen meg vettem nekik itthonra egy kis asztalkát padokkal (piknik asztalnak hívják) és már ott eszünk. NAgyon szépen ülnek és már ha csak egy kekszet adok nekik nasinak, azzal is leülnek oda. Amúgy meg az ikeában lehet kapni olcsó etetőszéket, 4500 körül jön ki tálcával együtt (ANTILOP a neve) Az biztos bírja jó sokáig és könnyen össze és szét lehet szerelni.
2010. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!