Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek 23 hónapos fiamnak...

Mit vegyek 23 hónapos fiamnak karácsonyra? Semmi ötletem.

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves. Hintalova van, építőkockái vannak, kis asztal, székkel van, favonat van... Sok mindent örököltünk a nővérem gyerekeitől, így elég nehéz kitalálni hogy mit is vegyek neki. Ráadásul januárban lesz a szülinapja és februárban a névnapja. Ezt jól összesürítettük!!! :))
2010. dec. 7. 07:49
 1/8 kisnita ***** válasza:

Vegyél neki nagy tologathatós autót. Az én kisfiamnak platós teherautója van, szereti tologatni meg belerak ezt-azt, bele is ül és tologatjuk. Vagy hintája van már?

Vagy formabedobó? Sütifaló? Ha nyelvet akarsz neki tanítani akkor valami idegen nyelven beszélő játék, nekünk van maci és a kisfiam szereti és azt elég sokáig is tudja használni. Esetleg szánkót?

Most hirtelen ennyi ötletem van, remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2010. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, nagyon köszönöm a válaszod.

Ezek közül szánkónk nincs még. Formabedóbósa van, igaz nem a sütifaló, hanem a FP Csiga. Nagy dömperünk is van. Az a baj, hogy amikor tavaly ugyanígy besűrűsödtek az ünnepek, úgy vásároltunk, hogy egy része már idősebb gyereknek való legyen, vagyis van amibe pont most nőtt bele. Most meg itt állok tanácstalanul! :))

2010. dec. 7. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálunk már a Playmobil volt a menő. A lányom két éves, és ő is szeret ezekkel babrálni. VAn rengeteg féle.
2010. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Tulli.hu-tól szoktam rendelni wow toys játékokat.


Nagyon élvezi, ki be pakolja a figurákat, minőségi játék 1,5-5 éves korig. Szerepjátéknak is nagyon jó.


Ingyenesen szállítják ki.

Pl. a szemetesautó 40 cm hosszú.

2010. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam autópálya mintás szőnyeget kap.
2010. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 23 hónapos a kisfiam, sőt, neki a szülinapja is decemberben van, úgyhogy hasonló helyzetben vagyunk :)

Mi vettünk neki egy távirányítós autót (Auchanban), szerintem el fog tőle ájulni, imád gombokat nyomkodni, tök mindegy neki, mi az, csak nyomkodni lehessen (távirányító, telefon, figyelő stb). Nem tud sok mindent, előre-hátramenet, meg még néhány hangeffekt. Korának teljesen megfelel. Szülinapra meg Duplót fog kapni, mert építőzni is egyre jobban szeret.

2010. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kis házikó alakú játszósátort vettem neki. Oda bebújhat játszani. A Regió játékboltban most 3200.-

2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!