Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kislánynak mitvegyek...

9 éves kislánynak mitvegyek karácsonyra? Semmi ötletem nincs, viszont nem szeretnék több ezer forintot kiadni műanyag darabokra. Pl: babaház. Van is és van mindenféle kiegészítője és a padláson porosodik.

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok aminek van értelme! Tudom hogy egy ne ezt nézzem hanem azt hogy minek örülne, de műanyag darabokra nem szívesen adnék ki több ezer ft-ot.

Valami ötlet?


2010. dec. 15. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg társasjáték, legó, kézműves játék? Netán lexikon, könyv?
2010. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de milyen társasjátékra gondolsz annyi van és sajnos nem ismerem őket, gyerek van a keret gyerekenkén 6000 Ft. Ebben egy társasjáték nem nagyon fér bele.
2010. dec. 15. 22:04
 3/14 anonim ***** válasza:
puzzle? vannak már 3D-sek is, kb 3000 ft-ért.
2010. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

v még vmi hannah montanás cucc jutott eszembe. ilyenek pl:

[link]

2010. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a keresztlanyom is 9 eves es valamilyen szoknyat fogok venni neki.

Anyukaja szerint ez johet minden mennyisegben, minden hosszusagban.

Ebben a korban mar kezdi ot erdekelni pl. a zenelejatszo, meg mindenfele igazi nagylanyos cucc, ahogy eszrevettem.

2010. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Logikai játék, egy fő játszhatja. A könnyűtől a nehézig vannak fokozatok, felnőttként is érdekes, gondolkodtató játék.

2010. dec. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A Thinkfun játékok közül is választhatsz valamilyen jó logikai játékot.

[link]

2010. dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Társasjáték 3ezer alatt láttam a Gazdálkodj okosan, 5 körül a Honfoglaló, Srable, de 4ezertől már lehet venni sokfélét.
2010. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy ötletem! Én a helyedben biztos hogy mikroszkópot vennék. Olyan 2-3000 ft.között mozog, és nagyon jó elfoglaltság. Én mikor ennyi idős voltam, apumtól kaptam egyet. Én is lány vagyok. Olyan érdekes volt felnagyítva megnézni a hajhagymámat, azt hogy a hajszálam milyen is közelről, meg a kutyának a szőrét, hogy órákra lekötött. Fürkésztem a lakást, hogy mit tudnék megnézni, kint a kertből hoztam be hangyát, hát az is valami fantasztikus volt. Adnak hozzá kémcsöveket, amibe tud pakolni, és szerintem ez nem hülyeség. :)
2010. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tök jó az utolsó 5let!:)
2010. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!