Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiabáltál már kisgyermekeddel...

Kiabáltál már kisgyermekeddel azért, mert (már többedik alkalommal) nem akar aludni, holott nyűgös, dörzsöli a szemét, minden baja van?

Figyelt kérdés
Cefetül érzem magam, mert úgy aludt el 2 éves kisfiam, hogy rákiabáltam, végül sírva aludt el, de úgy, hogy közben simogattam. Már 2 hete el akarja hagyni a nappali alvást, de akkor pokol a délutánunk, és az esténk. Folyamatos hiszti a fáradtságtól.
2011. jan. 5. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen: ilyenkor elég hulladéknak érzi magát az ember ...


Nálunk a lányaink 2 éves koruktól nem alszanak. Azt nem mondom, hogy 1-2 alkalommal az elején azért becsúszott egy héten, de igazából nem.

A fiúnkkal semmi gond nem volt, ő simán aludt.


Próbálkozzatok, hogy délután kevesebbet aludjon vagy csak pihenjen, nem kell aludnia.

2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek rossz alvó gyereke van , mindenkivel előfordul. Persze megbánjuk, de megesik.

Velem is. Se délbe se este nem akar aludni. Pici kora óta kinlódunk az alvással, utálja!

Valahogy időnként belefárad az ember, mert bizony fárasztó tud lenni. Attól még ugyanugy szeretem imádom, meg aztán lelkiismeretfurdalásom van, de előfordult gyengébb fáradtabb napjaimon h rákiabáltam mérgesen emiatt. 4 éves.

Emiatt ne rágd magad!

2011. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk minden nap ilyen. Minden nap harc a déli és esti altatás is, ha valamit ki lehetne iktatni az életemből, az az altatás lenne... nagylányom katasztrófális alvó volt mindig is.

Most vagy mésfél hónapig nem aldut, feladtam , de most kezd visszazsokni hál égnek...

2011. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az esti alvással vannak ilyen gondok, annak is általában kiabálás a vége. De a fiam nagyon rafinált, mindent megtesz, hogy ne kelljen aludnia, és szórakoztassam. Hatszor kitakarózik, aztán kiabál, hogy takarjam be, rúgja a falat, kopácsol a radiátoron, és még sorolhatnám.
2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért érzem magam jelenleg egy nagy nullának, mert igazat mondtam a 2,5 éves kisfiamnak. Őrjöngéses dührohamos hisztiket produkál mindenféle indokkal kb 3 hete, én terhes vagyok, eleve nem egy angyali teremtés, de még sose üvöltöztem vele, csak magamban szoktam őrlődni. Tegnap 10 nap bentlét után valahogy rávettem, hogy picit sétáljunk, levegőzzünk, tiszta depressziós vagyok a bezártságtól. Kb 5 percet kellett volna menni a barátnőmékig, aki mozgássérült és nem tud kimenni egyedül, kellett volna egy kis beszélgetés vele, kis kikapcsolódás, de pici fiam ordítva fetrengett a földön, követelve hogy menjünk haza. Mikor hazaértünk, halkan de nagyon komolyan elmondtam neki mennyire elegem van ebből...
2011. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,de én most úgy vagyok hogy nem erőltetem,nem kelünk korán,(7-7.30)de ha oviba megy majd korán kelünk és akkor tutira kidől a délbe a többiekkel.Egyébként ki mikor kel mármint a gyerkőc?
2011. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!