Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lisztérzékeny gyerekek anyukái...

Lisztérzékeny gyerekek anyukái, hogyan oldjátok meg a gyurmázást? Létezik gluténmentes gyurma?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem a kérdést. Egy kisgyerek nem eszi meg a gyurmát. Nem írtad mennyi idős, de nekem már 1,5 évesen megértette, hogy nem veheti a szájába.
2011. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 dkg glutenmentes liszt (mantlert hasznalok), 20 dkg só, 125ml víz és két evőkanál étolajból. Először a lisztet és a sót kell alaposan összekeverni, utána pedig lassan hozzágyúrni a vizet és az olajat. Etelfestekkel lehet szinezni.
2011. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.5 éves, és rágja a körmét, így a glutén, ami a gyurmában van, az sajnos a szájába kerül. Azt ő is megérti, hogy nem szabad a gyurmát megenni, nagyon okos kisfiú, de a körömrágás lelki eredetű, és öntudatlan cselekedet nála, nem ő kontrollálja.
2011. jan. 10. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:
második válaszoló, köszönöm a hasznos választ. ez a gyurma eltartható valameddig?
2011. jan. 10. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nem tudtam hasznos választ adni, nálunk ilyen nincs, nem is gondoltam rá. Enyém is 2,5 lesz.
2011. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

masodik vagyok

2-3 hetig jo, illetve nalunk addig tart, amugy nem szarad ki, neha egy kicsit meg kell nyomkodni olajos kezzel

2011. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2011. jan. 11. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!