Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek úgy ment a gyerkőce...

Akinek úgy ment a gyerkőce bölcsibe, hogy még szopizott reggel és este és néha nappal alvás előtt, hogy viselte ha reggel korán kellett menni és nem volt cici, illetve nappali alvásnál sem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idos a kicsi?azert sztem meg fogja viselni,cici megvonas plussz bolcsi.
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! Február 15.-én munkába kell állnom március helyett. Addig el akartam választani. De most hétfőn már kezdjük a beszoktatást. Nem tudom mikorra sikerül tőle elvenni. 2 évet tölti február 14.-én.
2011. jan. 11. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Aaaaa!kozel 2 evesen mar nem kell h cicizzen!Mar sokkal elobb le kellett volna valasztanod!Persze minel tovabb cicizik annal jobb,na de ez kb.egy eves korig ervenyes.Persze ismerek olyan anyukat aki 4 eves koraig szoptatta gyermeket,mert ugy gondolta jonak,de azert ez mar nem normalis dolog,tulzas,szerintem a 2 ev is az.Plane ha muszaj bolcsibe mennie,mindenkepp meg joval elotte valaszd el a cicitol.Hova valosi vagy?Az en kislanyom is szeptemberben lesz 2 eves,es nekem is muszaj lesz bolcsibe adnom.Mi Mosonmagyaro. fogunk lakni.
2011. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!