Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek? 3évesem turkálóba...

Elvinnétek? 3évesem turkálóba készül.

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a kis tesó sehova nem mentünk 2-en.

Holnap itthon lesz apa a kicsi maradna,ő pedig turizna.Sokat jártunk még babás voltam,és szupi játékokra tett szert.

Most nem tudom honnét szedte de egész nap mondogatja,én azonban félek,az influenzától,h1n1től.

Ti elvinnétek?


2011. jan. 12. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én ha megyek turiba v ahol ,,kikapcsolódok"oda gyereket nem viszek.Te sem tudsz nézelődni nyugodtan.Apázzon egy kicsit!!!A betegséget te is haza viheted!
2011. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan szerintem. Bárhol bekajálhatjátok a vírust,nem csak ott.
2011. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Első. Gondolom csak egy gyereked van. Pont az lenne a lényeg, hogy "anyázik" kicsit. Vidd nyugodtan. Az enyém is imádja. A vírust bárhol elkaphatja.
2011. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is elvinném.
2011. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akárhol elkaphatja. És ha ez a progi mindkettőtöknek jó móka, akkor miért ne vinnéd? Hisz végre lehetőség adódik kettecskén csinálni valamit - használd ki!
2011. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De édes! Vidd nyugodtan, az utcán is elkaphatsz bármi cseppfertőzéssel terjedő vírust, gondolom nem nagyon alja turiba mennétek, jó keresgélést hátha találtok is valami szépet:)
2011. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ne vidd. Zárkózzatok be és ne vegyetek többet levegőt soha! És apa se menjen dolgozni, nehogy hazahozza a h1n1-et....
2011. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik!!!!!Neked lehet csak egy gyereked és nem tudod milyen otthon lenni két kicsivel.Mert nekem van egy 4 hónaposom és egy 2 évesem!!!!Nem rólam szólt a kérdés, úgyhogy ne nekem írogassál!
2011. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és anya nem kislány anya bulit akar tartani hanem vásárolni nyugodtan!
2011. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi, elolvastad a kérdést mielőtt kiakadtál? A gyerek készül turiba, és anyuka írta hogy mióta megszületett a kistesó nem voltak a naggyal kettesben sehol. Egyértelmű hogy közös időtöltésnek szánja. Amúgy az enyémek 3,5 és 1 évesek, úgyhogy nyugi, tudom miről beszélsz, és még csak most jön a neheze. azért tartsd szem előtt hogy a te nagyobbikod is most fokozott törődést igényel, és fontos a csak vele töltött idő.
2011. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!