Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit készítsek 2 éves lányommal...

Mit készítsek 2 éves lányommal édesanyám 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés

minden ünnepkor szoktunk valami kedves sk ajándékot is készíteni, de nem nagyon van ötletem most... bármilyen ötletet örömmel veszek!!!!!!

köszönöm!


2011. jan. 15. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a következőt készítettük egyszer a mamáknak:


Bekentem temperával a kislány tenyerét, rányomtuk egy színes papírra. Ez lett a virág, szárnak ragasztottunk neki zöld papírból, leveleket szintén. Olyasmi virág lett, mint egy tulipán. Többféle színnel is lehet.

2011. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
sógyurmát színezitek ételfestékkel és a csajszikád kezét bele nyomjátok!Tőlünk ilyet kap a nagyi.Vagy lehet venni ilyen gipszet is direkt erre a célra.Csinálhatsz albumot fényképekből kinyomtatod tűzőgéppel kilukasztod a széleket és valamilyen szalaggal kötöd át közben rakhattok közé sima üres lapot is mondjuk minden második képhez amin a kicsi kéz nyomata van!Nekem az ilyenek többet érnek mint pl egy műszaki cikk.
2011. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!