Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyéves gyerekeket kevesebbet...

Egyéves gyerekeket kevesebbet hordjátok közösségbe az 'influenza jellegű megbetegedések' miatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem hordom, de nem az influenza miatt. Ha lenne rá lehetőség, vinném...
2011. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én viszem mindenhova. Egyrészt kénytelen is vagyok, másrészt nem hiszek abban, hogy ha nem viszem sehova nem betegszik meg. Apuka is ugyanúgy haza tudja hozni a nyavalyát. Szerintem tök mindegy hogy megyünk vagy nem megyünk, betegség igy is ugy is elér ha akar :(

De azért vettem kézfertőtlenitő gélt, pl bevásárlás után bekenem a kezüket. Motmár még alaposabban odafigyelek a kézmosásukra. Ilyenekre ilyekszek vigyázni,de nem hiszek benne hogy ha nem emgy valahova nem lesz beteg. Apa nagyon sok emberrel találkozik, kezet fog. Azért egy pasi nem törölgeti mindenféle géllel a kezét minden alkalommal, szóval simán a cipőjével is hazahozhatja a bacit. Persze mások biztos máshogy látják. Én így gondolom. Tavaly is idén is. És remélem hogy nem leszünk influenzásak.

2011. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok.. Természetesen én is viszem mindenhová magammal, de én a "nem viszem"-et gyerekközösségre értettem. Akárhogy is igyekeznék óvni, ha apa vagy a barátok , nagy tesó hazahoznák a bacikat. Úgy gondolom, minél jobban féltve van egy kisgyerek, annál többet beteg. Én mindenhová viszem magammal 2 hetes kora óta,hiszen nincs kire bízni... még soha sem volt beteg..
2011. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éve lesz pont mához egy hónapra, de tavaly sem ültünk itthon az ifluenza miatt.

Eljártunk babaúszásra, mindenfelé, emberek közé...

Konkréten közösségbe ne járt/jár, maj ősszel megy bölcsibe.

De 2 hte voltunk pl játszóházban.

2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző

Fiam negyedik osztályos, úgyhogy ő mindent hazahoz/hat), az iskola elég nagy közösség.

2011. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!