Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már nagyon idegesít, hogy...

Már nagyon idegesít, hogy bekakál a fiam! Meddig nem képes még szólni mielőtt bekakil? 3 évesen nem kellene régesrég tudnia ezt?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem direkt szivat, én ezt már nem bírom! Vigyorogva közli, hogy bekakáltam a bugyimba és aztán ordít, mert le kell róla zuhanyozni. Napi 2x fertőtlenítem a zuhanyzót, magától a pisinél se szól, csak ha alárakom a bilit pisil. Miért nem érti már mit akarok tőle? Ennyire buta vagy én vagyok ilyen iszonyat béna?
2011. febr. 12. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan képes lenne már rá, nem hinném, hogy buta lenne! inkább épp arról lehet szó, hogy okos és tudja, téged így tud manipulálni. Látja rajtad, hogy téged ez bosszant, tehát direkt csinálja. Néhány napig ne csinálj ügyet a dologból! Meglátod, őt fogja legjobban zavarni! Lehet, hogy én a helyedben a pelenkát is felajánlanám... hátha megijed egy kicsit...
2011. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is arról van szó, hogy látja, tudja, hogy ezzel magára vonja a figyelmet. Neki ez csak vicc. Ha ezt csinálja, ne lássa rajtad, hogy ezzel kihozott a sodrodból. Adj rá tiszta alsógatyát, és ne szólj rá semmit, csak esetleg annyit, hogy az okos nagyfiúk a bilibe kakilnak.
2011. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de miért manipulál, mit akar? mert ezt már mondták, hogy direkt csinálja mert engem zavar, de mit akar ezzel elérni? zavarja persze, mert néha otthagyom a kakában pár percig, már könyörög hogy vegyük ki a kakát, de legközelebb ugyanoda megy :( pelust próbáltuk, abban is zavarja, mégse tesz ellene. Nem tudok úgy tenni, mint akit ez nem érdekel, mert nagyon is idegesít. Egész nap bűzlöm a fertőtlenítőtől :( Már magától kellene szólnia nem? Mindenkinek ilyen lassan megy ez?
2011. febr. 12. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg mondhatnád azt is, hogy ha valahova nagyon szeret menni pl. bábszínház, v valami, akkor azt mondod neki, hogy csak nagyfiúk mehetnek be, olyanok nem , akik bekakilnak, és ha mondjuk 1 hétig nem kakil+pisil be, akkor elmentek bábszínházba.

Szerintem is csak azért csinálja, hogy téged bosszantson. Ne hagyd magad. Kitartás!

2011. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Próbálgatja a határait.

Tedd érdekeltté benne, hogy szóljon előre (mint amit fent írtam.) Meg hathatsz az önérzetére is (ahogy felettem írták, hogy okos, nagy fiú.)

Ne idegesítsd magad, majd túl lesztek ezen is. (Elhiszem, hogy idegesítő, de mi itt mind drukkolunk nektek :))

2011. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rengeteg figyelmet kap, pont ezért nem értem, mert amúgy okos, mindent ért és átlát, mármint olyan összefüggéseket, amire nem én tanítom :) előtte egyébként nem mutatom ki hogy most mennyire elegem van. Próbálom nem állandóan kérdezgetni, hogy kell-e, úgyse vallja be :( Kérdezem, nem-nem kell, kimegyek valamiért és mire visszaérek fél perc alatt, büdös van. Érdekes, mikor sétálunk akár órákat, semmi nem csúszik be.
2011. febr. 12. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csupán játéknak veszi. Ő bekakil, te ideges leszel.... de érdekes dolog.. Ha nincs semmi szervi problémája, azért 3 éves korra a szobatisztaságnak már ki kellene alakulnia. de legalább a jeleinek meg kellene jelennie (ha későn érőgyerekről van szó). Talán it találsz valami hasznosíthatót: [link]

[link]

[link]

2011. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok :) hát már jó lenne túllenni rajta, nemsokára szülök, lesz elég tisztítanivalóm :)
2011. febr. 12. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos és hasznos válaszokat adtok! Nagyon jó hogy lehet számítani itt ilyen emberekre, és válaszaira!!
2011. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!