Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Immunbeteg kisgyerekhez aki...

Immunbeteg kisgyerekhez aki nem járhat az influenzajárvány miatt oviba sem, ha olyan vendég érkezik aki egy hete még diagnosztizált tüdőgyulladásos beteg volt, mára rendbejött az mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Eléggé. A betegség a tünetek elmúltával is fertőz még. Azért mert azt mondja a vendég, hogy már jobban érzi magát, szerintem ne hívjátok el magatokhoz, pláne, ha ilyen a helyzet Nálatok. Ráér jönni később, és amúgy sem ajánlatos az influenza-szezon kellős közepén nagy vendégséget szervezni főleg egy olyan kisgyermekhez, akinek az immunrendszere még csak nem is tud védekezni ilyenkor. Minden jót Nektek!
2011. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vendég egészségügyi dolgozó...
2011. febr. 24. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ő szerintem főleg tudja, hogy mit kockáztat ezzel... Én mint laikus, tutira nem vinne rá a lelkiismeret, hogy elmenjek hozzátok úgy, hogy pár nappal ezelőtt még tüdőgyulladásom volt. De mondjuk még egy egyszerű náthával sem. Nekem 1 éves múlt a kisfiam, a környékbeli anyukákkal, kisgyerekkel mindig összejártunk, jó időben az utcán találkoztunk, amióta hidegebb van, esténként egymásnál találkoztunk, és így a Picúrok jót játszhattak együtt. Január óta senki nem megy át a másikhoz, pedig nem vagyunk betegek, csak volt 1-2 kisgyerek, aki náthás volt és lázas. Mindannyian tudjuk, hogy most ilyen időszak van, kibírjuk talán még ezt a pár hetet egymás nélkül. Még egyszer minden jót és jó egészséget Nektek!
2011. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!