Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Garatmandula műtétről írnátok...

Garatmandula műtétről írnátok nekem? Milyen a műtét, meddig kell kórházban lenni, mennyi veszéllyel jár? Zalaegerszegi orvost tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel kapcsolatban.Mennyi idős kortól műtenek,stb.?
2011. febr. 26. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek meg sem érzik, felnőttkorban elég fájdalmas, és hosszabb ideig gyógyul. Kb. 4-5 nap kell kórházban lenni vele.
2011. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz a kicsik meg sem érzik. Nekem 17 évesen vették ki a kisgyerekek, akikkel reggel együtt műtöttek már este ott szaladgáltak körülöttünk, mintha mi sem történt volna én meg majd megpusztultam!

Engem Egerszegen műtöttek, ennek már 10 éve, ha jól emlékszem a dokimat Fehér Attilának hívták. Nagyon jó orvos, akkor is fiatal volt, gondolom még dolgozik, de sajna nem tudok róla, kérdezz utána, hátha. Tőlem egy fillért nem fogadott el, az ajándékkosarat is csak nagy nehezen. Lelkiismeretes, szuper orvos!

Most néztem a kórház honlapján, nem látom nevét! Nincs esetleg ismerősöd ott akitől utána kérdeznél?

2011. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az Attila a kanizsai kórházban van,magánrendelése van csak Egerszegen,Róla sok jót hallottam,de kanizsára meg nem akarok menni.
2011. febr. 26. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
:(( Sajnálom, tényleg nagyon jó orvos!
2011. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 éves kor alatt ne vidd! Mi 6 éves koráig vártunk és akkor vették ki neki. Nem lesz nagy élmény, de kisgyerek korban kisebb a rizikó, mint felnőtt korban.

Egy apa

2011. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!