Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kóros lenne, hogy az 5 éves...

Kóros lenne, hogy az 5 éves kisfiam többször visszanéz egy filmet, majd hosszú mondatokat mond el belőle?

Figyelt kérdés
Például az Indul a bakterházból szokott idézni általában nagy nevetve,vagy más ilyen korú gyermekeknek készült filmekből.Beleszövi a kommunikációba mikor odaérzőnek hiszi.MI itthon nevetünk rajta,de lehet,hogy az oviban problémája lehet belőle.
2011. márc. 16. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj! A gyerekek szeretnek valamit többször megnézni, egy-egy mesét többször meghallgatni. Közben meg is tanulják a szövegét.

Nem hiszem, hogy ezzel az oviban valakinek gondja lenne.

2011. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresztlányommal annyiszor megnéztük a szépség és a szörnyeteget,hogy én is megtanultam belőle a szöveget meg az énekeket is.Ő is kívülről fújta és állandóan erről beszélt,úgyhogy normális.
2011. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ha az óvónénit "banyának" nevezné például :-D ,akkor nem biztos,hogy örülne neki.
2011. márc. 16. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Hmmm Szépség és Szörnyeteg ,egyszerűen imádom!!!

35 éves létemre meghatódom ahányszor csak látom!!!

2011. márc. 16. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem néztem tévét, anyu nekem olvasni szokott. Mindig egy másét kértem, anyunak már a fülén jött ki. Több mint 10 oldal volt egy mesekönyvben.

Egyszer aztán elkezdtem mondani, és szinte végigmondtam neki fejből... Majdnem dobott egy hátast.

Most 24 vagyok, de még mindig tudok belőle idézni :D

2011. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mesében is jellemző a kisfiamra,hogy folyton ugyanazt az általam kitalált mesét kéri,előre felvázolja,hogy ebben és ebben a formában kéri,aztán én szépen bőven kifejztem a sztorit.
2011. márc. 16. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a gyereked, legyél büszke rá:)

Az én két és fél évesem, nem is tudom megszámolni, h hány mesét mond kívülről, nekiül a könyvnek, leülteti a maciját, és "felolvas neki", én pedig a másik szobából hallgatom, hatalmas nagy büszkeséggel:)

2011. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azaz óvónéni,aki ne ismerne fel egy indul a bakterház idézetet a gyereked szájából.:)

Ja,ja az enyémek is fújják a kedvenc meséik szövegét.És az az igazság,hogy én is.Van olyan mese amit először csak kép nélkül tudok kívülről,(mert csak hallgatom,miközben ők nézik)aztán megnézem hozzá a képet is.:)

2011. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!