Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha hirtelen fél...

Mit tegyek, ha hirtelen fél egyedül elaludni 2 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Ha lámpát gyújtok vagy a nagyágyba hozom, egyáltalán nem alszik. Az működik egyedül, hogy mellette maradok, míg elalszik a szobájában (kb 30-40 perc, előtte ha kijövök, felébred).

A baj, hogy éjjel is felkel, és akkor is ugyanígy alszik csak vissza. :(

A szobánk nagyon kicsi, nem fér el az ő ágya is mellettünk. Eddig mindig egyedül aludt el a szobájában, most kezdett el félni. Ha egyedül hagyom, azonnal kijön. Ha visszaviszem, akkor is. Ezt a végtelenségig bírja csinálni, tehát ez sem megoldás.

A délutáni és az esti alvásnál is ez a helyzet. A bölcsiben semmi gond nincs az alvással. (Nincs is egyedül.)

Valami jó ötlet?


2011. márc. 17. 05:45
 1/2 kelemenkelo ***** válasza:
valami plüss állatka?
2011. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszer nálunk is volt egy ilyen időszak,elég hosszan tartott,sokáig nekem is bent kellett maradnom vele,de ő em ébredt fel ha kijöttem,kb 1 hónapig csináltam,aztán azt mondtam neki,mikor lefektettem,hogy mindjárt jövök,csak anyának dolga van,és kimentem a szobájából,párszor még visszahívott,de mindig kijöttem,és végül elaludt.másnap ugyanúgy,de már egyszer se kellett bemennem,pár nap múlva ugyanúgy egyedül aludt el,csukot ajtónál.Most is vannak időszakai amikor nem akar az ágyában aludni,de ha kihozom hozzánk,ott elalszik,aztán beviszem hozzá.másnap már megint semmi gond az elalvással.
2011. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!