Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen készségfejlesztő vagy...

Milyen készségfejlesztő vagy benti játékot ajánlanátok 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

könyvek és fűzhető fagyöngyön kívül már egyik játéka sem köti le,hozzá sem ér a többi játékához

próbáltam elrakni-hosszabb idő után elővenni,cserélgetni de semmi nem vált be.

szülinapjára kap:kinti játékokat,Boribon könyveket,mágneses öltöztető játékot,mágneses állatos kirakót,gyurmát,tanyás térbeli könyvet

ami van neki:építőkocka(fa és műanyag,babák,konyha,babakocsi,takarítóeszközök,fogantyús puzzlek,kulcsos házikó,mágneses kontinens(állatokat kell rá kirakni)mesekockák,puzzlok,zenélős dolgok,orvosi készlet,mágneses rajztábla

szoktunk festeni,gyurmázni együtt azt imádja,szeret nekem mindenben segíteni,és engedem is neki,meg sokat mondókázunk,rövid meséket a végtelenségig elhallgatja,de most konkrét játékokra gondoltam


2011. márc. 19. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 2 éves múlt, mostanában hátizsákozik, táskázik, adtam neki kulcsot, régi bankkártyát, ilyesmit, ettől most nagylánynak érzi magát :)

Ja meg öltözteti a plüssöket és a babákat, meg saját magát, néha az apja rövidgatyáját is magára húzza, meg az én sapkámat :)

Amiket felsoroltál, nekünk is mind megvan, de most ez a táskázás+öltöztetés jön be neki.

Így most sokszor játszunk szituációs játékokat, hogy ráadom a hátizsákot és "elküldöm" a piacra (=kimegy a konyhába), megjön, becsönget a nappali ajtaján, beengedem, aztán elmondja,mit vett a piacon, akkor nekem eszembe jut, hogy jaj körtét nem hoztál, nna menj vissza a piacra, meg ilyesmik, ezzel el bír szórakozni akár 2 órát is :) Tök cuki :)

2011. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Főzés?

Bár most pont 3,5 és 1,5 éves lányaim vannak, de nálunk az mindig nagy sláger.

Ikeából van lábas szettünk, de az én cuccaimat is előszeretettel viszik szét a lakásban.

Száraz tészta, nyers sárgarépa, ilyesmit kapnak, de néha az építő kockákat "főzik meg".


Ha játékot akarsz, nálunk bejött a fából levő sajt, nagy lyukakkal, amibe egy kis egeret kell dugdosni... :o)

2011. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kis kunyhó kartonból? Együtt kidíszíthetitek. Én is épp ilyesmin gondolkozom, csak kicsit nagyobb gyereknek.


[link]

2011. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hátizsákot úgyis kap(csak a játékokat soroltam)úgyhogy ezt kipróbálom,főzni szokott,de ahhoz mindig én is kellek,arról az egeres játékról esetleg tudsz linket küldeni?dugdosást szereti,ezért pötyire is gondoltam
2011. márc. 19. 15:10
 5/8 A kérdező kommentje:
van sátra,de azt összeraktam mert lesz a bulija és nagy helyet foglal,de majd újra összerakjuk,viszont kartonból is meg tudnám csinálni,ha szerzek nagy dobozt,ez is jó ötlet
2011. márc. 19. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


A mienk nem pont így néz ki, de a lényeg látszik rajta. :o)

Egy sima játékboltban vettük, a Duna Plázában, szerintem nagyobb helyeken van. Azt hiszem alma-kukac verzióban is van.

2011. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 19. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeletelhető zöldségek: [link]
2011. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!